Ogrzewacze gazowe

Ogrzewacze gazowe

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu budowy kominków oraz pieców. W ramach prowadzonych działań oferujemy także sprzedaż wkładów kominkowych i pieców wolnostojących. Propozycja sklepu internetowego to między innymi ogrzewacze gazowe. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu mog...

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu budowy kominków oraz pieców. W ramach prowadzonych działań oferujemy także sprzedaż wkładów kominkowych i pieców wolnostojących. Propozycja sklepu internetowego to między innymi ogrzewacze gazowe. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Prezentowane produkty są dostępne w wielu rozmiarach oraz konfiguracjach, dzięki czemu każdy z klientów znajdzie najodpowiedniejszy model dla swoich potrzeb.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferowane przez nas ogrzewacze gazowe pochodzą od renomowanych producentów, takich jak KRATKI, FEBER czy też SPARTHERM. Daje nam to pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania produktów. Tego typu akcesoria to nowoczesne rozwiązanie grzewcze stosowane w przestrzeni zewnętrznej. Ogrzewacz gazowy jest częstym uzupełnieniem ogródka restauracyjnego, kawiarni, tarasu czy też altany. Pierwszym i podstawowym celem produktu jest stopniowe ogrzewanie całej przestrzeni.

Co oferujemy?

Propozycja sklepu internetowego to między innymi ogrzewacz gazowy PATIO. Został stworzony ze szkła żaroodpornego, odpornego na działanie temperatury dochodzącej do nawet 800 stopni Celsjusza. Produkt może być sterowany w sposób automatyczny lub przy użyciu pilota. Powoduje to, że obsługa ogrzewacza może się odbywać bez konieczności wstawania z miejsca. Oprócz tego oferujemy także model theBUZZ. Został wykonany ze stali imitującej drewno, przez co ogrzewacz znakomicie się prezentuje. Dodatkowo zamontowane kółka powodują, że jego przemieszczanie jest bardzo proste i wygodne.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy oraz do zapoznania się z ich szczegółowymi danymi technicznymi. Szeroka oferta firmy daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Kratki

  Znalezione obrazy dla zapytania kratki logo

  Ogzrewacze gazowe renomowanej polskiej firmy Kratki.

 • Faber

  Znalezione obrazy dla zapytania faber logo

  Kominki gazowe do użytku na zewnątrz renomowanej firmy Faber.

 • Spartherm

  Kominki gazowe do użytku na zewnątrz renomowanej firmy SPARTHERM.