Kominki elektryczne

Kominki elektryczne

Odpowiednie, wydajne i jednocześnie estetyczne źródło ciepła to podstawa w każdym domu. Idealnym rozwiązaniem często wydaje się tradycyjne palenisko, w którym cudownie palące się płomienie rozluźniają i daje bardzo dużo ciepła. Niestety, nie wszędzie można sobie na nie pozwolić, szczególnie w mieszkaniach, gdzie nie ma odpowiednich szybów wenty...

Odpowiednie, wydajne i jednocześnie estetyczne źródło ciepła to podstawa w każdym domu. Idealnym rozwiązaniem często wydaje się tradycyjne palenisko, w którym cudownie palące się płomienie rozluźniają i daje bardzo dużo ciepła. Niestety, nie wszędzie można sobie na nie pozwolić, szczególnie w mieszkaniach, gdzie nie ma odpowiednich szybów wentylacyjnych, a nawet jak są, zarządca budynku bądź spółdzielnia mieszkaniowa nie wydała zgody na taki montaż. Brak możliwości nie oznacza jednak, że z marzeń o takim źródle ciepła trzeba definitywnie zrezygnować.

A można inaczej i tak samo efektywnie!

Doskonałą alternatywą są kominki elektryczne, pięknie wyglądające i w pełni bezpieczne, więc nie ma przeszkód, by zdecydować się na takie rozwiązanie, gdy mamy małe dzieci. Nie grozi im poparzenie i inne przykre zdarzenia, które mogą się przytrafić w przypadku tradycyjnych palenisk. Co równie ważne, w przeciwieństwie do urządzeń gazowych, nie spala się w nich paliwo. Są bardzo wygodne w użytkowaniu, szczególnie dlatego, że nie trzeba sprzątać sadzy i popiołu. Nie wydobywa się z nich dym i specyficzny, niezbyt przyjemny, zapach.

Co jest warte polecenia?

Wśród ciekawych modeli warty polecenia jest zwłaszcza kominek elektryczny Optiflame. Spełnia on najwyższe kryteria jakości pod każdym względem - jest piękny i maksymalnie funkcjonalny. Masz pewność, że dzięki niemu wprowadzisz do mieszkania przyjemną, niezwykle przytulną atmosferę. Można go zamontować w dowolnym miejscu, gdzie tylko Ci pasuje i najbardziej odpowiada. Wyposażone są w innowacyjne rozwiązania, opatentowany efekt płomieni. Powstaje za sprawą odpowiedniego odbicia światła oraz zastosowaniu specjalnej imitacji, gdzie występują takie elementy jak żarzące się drewno, ozdobne kamienie lub prawdziwy węgiel. Polecamy również kominek elektryczny Classic Flame. Modele tej renomowanej amerykańskiej firmy cenione są nie tylko za jakość wykonania i piękny wygląd, ale także za innowacyjne rozwiązania. Urządzenia są dostępne w stylu klasycznym i nowoczesnym, więc każdy znajdzie coś dla siebie!

Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Optiflame

  Marka Dimplex, należąca do Grupy Glen Dimplex, tworzyła historię kominków elektrycznych na świecie, od momentu gdy w 1995 roku inżynierowie Grupy opracowali i wyprodukowali pierwszy kominek elektryczny z prawdziwie realistycznym efektem płomienia opatentowanym pod nazwą Optiflame. Dążąc do ciągłego udoskonalania swoich produktów, roku 2010 Dimplex zaprezentował światu rewolucyjną technologię trójwymiarowego płomienia Opti-myst zaś od roku 2014 Dimplex wprowadził na rynek kominki elektryczne z unikalnym efektem płomienia Opti-V.

  Dimplex pozostaje liderem w branży z najszerszą gamą kominków elektrycznych w każdym stylu. Wszystkie kominki Dimplex oferują niezwykle realistyczne, opatentowany efekt płomieni, który pozostaje punktem odniesieni i wyznacznikiem standardów w branży. Jego kojące ciepło i tworzona przezeń atmosfera jest powodem dla którego ponad trzy miliony konsumentów na całym świecie uczyniło kominki Dimplex centralnym punktem wystroju ich domów.

 • Classic Flame

  Classic Flame to światowy lider w projektowaniu i produkcji najnowocześniejszych kominków elektrycznych.
  To my jako pierwsi stworzyliśmy realistyczny wkład kominkowy z technologią LED z paleniskiem, które tak bardzo przypomina żywy ogień.
  To my jako pierwsi zaprojektowaliśmy obudowę kominka z najwyższej jakości drewna i ręcznie rzeźbionych wzorów.
  To właśnie dlatego ClassicFlame uważany jest za najlepszego producenta w przemyśle kominków elektrycznych.
  Marka Classic Flame należy do amerykańskiej firmy Twin-Star International założonej w 1996 roku. Twin-Star jest renomowanym i wielokrotnie nagradzanym producentem kominków elektrycznych oraz produktów wyposażenia wnętrz. W swoich projektach wykorzystuje styl klasyczny i nowoczesny, dzięki czemu oferuje najbardziej kompleksową i zróżnicowaną linię produktów.