Kotły na pellet

Kotły na pellet i piece pelletowe

Wybierając źródło ogrzewania w domu, powinniśmy zwrócić uwagę na szereg czynników. Mają one decydujący wpływ na to, czy budynek będzie ogrzewany efektywnie, a koszty z tym związane nie będą za bardzo wysokie. Wybór różnych rozwiązań jest na tyle duży, że ciężko się na coś zdecydować, jednak kotły na pellet, które są coraz popularniejsze, coraz ...

Wybierając źródło ogrzewania w domu, powinniśmy zwrócić uwagę na szereg czynników. Mają one decydujący wpływ na to, czy budynek będzie ogrzewany efektywnie, a koszty z tym związane nie będą za bardzo wysokie. Wybór różnych rozwiązań jest na tyle duży, że ciężko się na coś zdecydować, jednak kotły na pellet, które są coraz popularniejsze, coraz chętniej wybierane, to jedna z lepszych opcji, którą z całą mocą można polecić. To paliwo stałe w formie granulatu. Uzyskuje się je z biomasy produkowanego z odpadów drzewnych oraz produktów ubocznych rolnictwa. W przeciwieństwie do węgla kamiennego lub brunatnego, który podczas spalania emituje znaczne ilości substancji smolnych, omawiany materiał nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne.

Dlaczego warto?

To paliwo odnawialne. Nawet jak powstaje niewielka ilość popiołu, to jest ona łatwa do usunięcia. Są bardzo łatwe w instalacji i obsłudze, gdyż większość czynności jest w nich zautomatyzowana. Tak jak w kotle na pellet Red, gdzie zachwyca innowacyjna konstrukcja. Wszystkie najważniejsze elementy - zbiornik na paliwo, osprzęt hydrauliczny i komora spalania znajdują się wewnątrz urządzenia. Te piece pelletowe dostępne są w najlepszych sklepach internetowych, także i u nas mają państwo do dyspozycji bogatą ofertę urządzeń tej marki. Dostępne są również inne, tak samo dobre i niezawodne, zwłaszcza kotły na pellet HKS Lazar.

Czym się charakteryzują?

To nowoczesne urządzenia do zabudowy mieszkaniowej oraz komercyjnej. Wykonane z najwyższej klasy stali nierdzewnej zachwycają swoim wyglądem i niebywałą wytrzymałością. Objęte są 10-letnią gwarancją na szczelność materiału. Spalają paliwo z ogromną skutecznością - 92,5%. Każdy model spełnia najnowszą normę EN 303-5:2012, co oznacza, że wykazują one bardzo dobry stosunek sprawności do emisji tlenku węgla, pyłów i substancji smolistych. Decydując się na taki model, mamy pewność ogromnych oszczędności i wyjątkowej wydajności energetycznej. Zyskujemy jakościowe, świetnie wykonane urządzenie, które perfekcyjnie ogrzeje nasz dom.

Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • RED

    Nowoczesne i kompaktowe kotły na pellet renomowanej włoskiej firmy RED.

  • HKS Lazar

    Na polskim rynku nasza firma działa bardzo prężnie i docenia zaufanie jakim darzą nas wszyscy Klienci, ale kotły CO na pelet firmy HKS Lazar dostępne są także dla Konsumentów w Niemczech, Francji, Rosji, Czechach, Hiszpanii i wielu innych krajach. Klienci cenią nasze produkty za najwyższą jakość, która zawsze była domeną HKS Lazar. Nasza firma zawsze stara się dotrzymywać wysokich standardów, które przed sobą postawiliśmy zdając sobie sprawę, że funkcjonalność naszych urządzeń także musi stać na najwyższym poziomie, aby sprostać oczekiwaniom rynku i wymaganiom Klientów. Nowoczesne urządzenia grzewcze, które oferujemy to mnogość rozwiązań ze względu na wykorzystywane paliwo, nowoczesne technologie, walory estetyczne i bezawaryjną pracę.