BIOKOMINKI WOLNOSTOJĄCE

BIOKOMINKI WOLNOSTOJĄCE

BIOKOMINKI WOLNOSTOJĄCE Jest 15 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
 • 1 288,90 zł W magazynie

  Biokominek La Vela Midi IV. Nowoczesny wygląd  o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, malowany proszkowo. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  1 288,90 zł
  W magazynie
 • 1 422,20 zł W magazynie

  Biokominek La Vela Midi V. Nowoczesny wygląd  o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, malowany proszkowo. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  1 422,20 zł
  W magazynie
 • 1 511,10 zł W magazynie

  Biokominek La Vela Midi VI. Nowoczesny wygląd  o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, malowany proszkowo. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  1 511,10 zł
  W magazynie
 • 2 089,00 zł W magazynie

  Biokominek La Vela Grandei VII. Nowoczesny wygląd  o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, malowany proszkowo. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  2 089,00 zł
  W magazynie
 • 2 222,30 zł W magazynie

  Biokominek La Vela Grandei VIII. Nowoczesny wygląd  o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, malowany proszkowo. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  2 222,30 zł
  W magazynie
 • 2 355,60 zł W magazynie

  Biokominek La Vela Grandei IX. Nowoczesny wygląd  o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, malowany proszkowo. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  2 355,60 zł
  W magazynie
 • 5 955,70 zł W magazynie

  Biokominek Elipse Z. Nowoczesny design o oryginalnym kształcie i średnich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, palnik w kolorze matowa biel, podstawa chromowana. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  5 955,70 zł
  W magazynie
 • 5 955,70 zł W magazynie

  Biokominek Elipse Z. Nowoczesny design o oryginalnym kształcie i średnich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, palnik w kolorze matowa czerń, podstawa chromowana. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  5 955,70 zł
  W magazynie
 • 5 955,70 zł W magazynie

  Biokominek Architecture SL. Nowoczesny design o oryginalnym kształcie i średnich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, palnik w kolorze Nero, podstawa beton. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  5 955,70 zł
  W magazynie
 • 17 733,70 zł W magazynie

  Biokominek Tower. Nowoczesny design o oryginalnym kształcie i większych rozmiarów idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, obudowa wykonana w kolorze Nero. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  17 733,70 zł
  W magazynie
 • 17 733,70 zł W magazynie

  Biokominek Tower. Nowoczesny design o oryginalnym kształcie i większych rozmiarów idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, obudowa wykonana w kolorze Biel wysoki połysk. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  17 733,70 zł
  W magazynie
 • 3 911,20 zł W magazynie

  Biokominek Quadra Base. Nowoczesny design o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, palnik w kolorze Nero. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  3 911,20 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów