Biokominki wolnostojące

Biokominki wolnostojące

Najważniejszym zadaniem paleniska jest oczywiście zapewnienie ciepła, ale poza tym dostarcza on o wiele więcej korzyści, wzbogacając aranżację wnętrz i działając relaksująco. Wpatrywanie się w płomienie rozluźnia, jest niezwykle przyjemne. Nie każdy jednak sobie może na niego pozwolić, zwłaszcza mieszkańcy bloków. Na szczęście nie są na stracone...

Najważniejszym zadaniem paleniska jest oczywiście zapewnienie ciepła, ale poza tym dostarcza on o wiele więcej korzyści, wzbogacając aranżację wnętrz i działając relaksująco. Wpatrywanie się w płomienie rozluźnia, jest niezwykle przyjemne. Nie każdy jednak sobie może na niego pozwolić, zwłaszcza mieszkańcy bloków. Na szczęście nie są na straconej pozycji, bo istnieje dla nich rewelacyjna alternatywa - biokominki wolnostojące.

Co to takiego? Dlaczego warto?

Różnią się one od tradycyjnych palenisk tym, że zamiast tradycyjnego paliwa, jakim jest drewno, stosuje się tu bezwonne i bezdymne paliwo w postaci płynnej lub żelowej. To oznacza, że pomieszczenie, w którym znajdzie się palenisko, nie musi spełniać określonych norm, nie trzeba też montować do niego przewodu dymowego.

O czym dodatkowo wiedzieć?

Pomieszczenie musi być po prostu odpowiednio wentylowane, palenisko zaś ustawione w bezpiecznej odległości od materiałów łatwopalnych. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości paleniska tego typu wykonane z odpornych materiałów. Zachwyca ich nowoczesny wygląd.

Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.