BIOKOMINKI WOLNOSTOJĄCE

BIOKOMINKI WOLNOSTOJĄCE

BIOKOMINKI WOLNOSTOJĄCE Jest 15 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
 • 1 327,57 zł W magazynie

  Biokominek La Vela Midi IV. Nowoczesny wygląd  o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, malowany proszkowo. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  1 327,57 zł
  W magazynie
 • 1 464,87 zł W magazynie

  Biokominek La Vela Midi V. Nowoczesny wygląd  o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, malowany proszkowo. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  1 464,87 zł
  W magazynie
 • 1 556,43 zł W magazynie

  Biokominek La Vela Midi VI. Nowoczesny wygląd  o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, malowany proszkowo. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  1 556,43 zł
  W magazynie
 • 2 151,67 zł W magazynie

  Biokominek La Vela Grandei VII. Nowoczesny wygląd  o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, malowany proszkowo. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  2 151,67 zł
  W magazynie
 • 2 288,97 zł W magazynie

  Biokominek La Vela Grandei VIII. Nowoczesny wygląd  o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, malowany proszkowo. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  2 288,97 zł
  W magazynie
 • 2 426,27 zł W magazynie

  Biokominek La Vela Grandei IX. Nowoczesny wygląd  o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, malowany proszkowo. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  2 426,27 zł
  W magazynie
 • 6 134,37 zł W magazynie

  Biokominek Elipse Z. Nowoczesny design o oryginalnym kształcie i średnich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, palnik w kolorze matowa biel, podstawa chromowana. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  6 134,37 zł
  W magazynie
 • 6 134,37 zł W magazynie

  Biokominek Elipse Z. Nowoczesny design o oryginalnym kształcie i średnich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, palnik w kolorze matowa czerń, podstawa chromowana. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  6 134,37 zł
  W magazynie
 • 6 134,37 zł W magazynie

  Biokominek Architecture SL. Nowoczesny design o oryginalnym kształcie i średnich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, palnik w kolorze Nero, podstawa beton. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  6 134,37 zł
  W magazynie
 • 18 265,71 zł W magazynie

  Biokominek Tower. Nowoczesny design o oryginalnym kształcie i większych rozmiarów idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, obudowa wykonana w kolorze Nero. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  18 265,71 zł
  W magazynie
 • 18 265,71 zł W magazynie

  Biokominek Tower. Nowoczesny design o oryginalnym kształcie i większych rozmiarów idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, obudowa wykonana w kolorze Biel wysoki połysk. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  18 265,71 zł
  W magazynie
 • 4 028,54 zł W magazynie

  Biokominek Quadra Base. Nowoczesny design o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, palnik w kolorze Nero. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  4 028,54 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów