Biokominki wolnostojące

Biokominki wolnostojące

Najważniejszym zadaniem paleniska jest oczywiście zapewnienie ciepła, ale poza tym dostarcza on o wiele więcej korzyści, wzbogacając aranżację wnętrz i działając relaksująco. Wpatrywanie się w płomienie rozluźnia, jest niezwykle przyjemne. Nie każdy jednak sobie może na niego pozwolić, zwłaszcza mieszkańcy bloków. Na szczęście nie są na stracone...

Najważniejszym zadaniem paleniska jest oczywiście zapewnienie ciepła, ale poza tym dostarcza on o wiele więcej korzyści, wzbogacając aranżację wnętrz i działając relaksująco. Wpatrywanie się w płomienie rozluźnia, jest niezwykle przyjemne. Nie każdy jednak sobie może na niego pozwolić, zwłaszcza mieszkańcy bloków. Na szczęście nie są na straconej pozycji, bo istnieje dla nich rewelacyjna alternatywa - biokominki wolnostojące.

Co to takiego? Dlaczego warto?

Różnią się one od tradycyjnych palenisk tym, że zamiast tradycyjnego paliwa, jakim jest drewno, stosuje się tu bezwonne i bezdymne paliwo w postaci płynnej lub żelowej. To oznacza, że pomieszczenie, w którym znajdzie się palenisko, nie musi spełniać określonych norm, nie trzeba też montować do niego przewodu dymowego.

O czym dodatkowo wiedzieć?

Pomieszczenie musi być po prostu odpowiednio wentylowane, palenisko zaś ustawione w bezpiecznej odległości od materiałów łatwopalnych. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości paleniska tego typu wykonane z odpornych materiałów. Zachwyca ich nowoczesny wygląd.

Więcej
Jest 15 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
 • 1 327,57 zł W magazynie

  Biokominek La Vela Midi IV. Nowoczesny wygląd  o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, malowany proszkowo. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  1 327,57 zł
  W magazynie
 • 1 464,87 zł W magazynie

  Biokominek La Vela Midi V. Nowoczesny wygląd  o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, malowany proszkowo. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  1 464,87 zł
  W magazynie
 • 1 556,43 zł W magazynie

  Biokominek La Vela Midi VI. Nowoczesny wygląd  o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, malowany proszkowo. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  1 556,43 zł
  W magazynie
 • 2 151,67 zł W magazynie

  Biokominek La Vela Grandei VII. Nowoczesny wygląd  o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, malowany proszkowo. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  2 151,67 zł
  W magazynie
 • 2 288,97 zł W magazynie

  Biokominek La Vela Grandei VIII. Nowoczesny wygląd  o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, malowany proszkowo. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  2 288,97 zł
  W magazynie
 • 2 426,27 zł W magazynie

  Biokominek La Vela Grandei IX. Nowoczesny wygląd  o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, malowany proszkowo. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  2 426,27 zł
  W magazynie
 • 6 134,37 zł W magazynie

  Biokominek Elipse Z. Nowoczesny design o oryginalnym kształcie i średnich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, palnik w kolorze matowa biel, podstawa chromowana. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  6 134,37 zł
  W magazynie
 • 6 134,37 zł W magazynie

  Biokominek Elipse Z. Nowoczesny design o oryginalnym kształcie i średnich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, palnik w kolorze matowa czerń, podstawa chromowana. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  6 134,37 zł
  W magazynie
 • 6 134,37 zł W magazynie

  Biokominek Architecture SL. Nowoczesny design o oryginalnym kształcie i średnich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, palnik w kolorze Nero, podstawa beton. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  6 134,37 zł
  W magazynie
 • 18 265,71 zł W magazynie

  Biokominek Tower. Nowoczesny design o oryginalnym kształcie i większych rozmiarów idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, obudowa wykonana w kolorze Nero. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  18 265,71 zł
  W magazynie
 • 18 265,71 zł W magazynie

  Biokominek Tower. Nowoczesny design o oryginalnym kształcie i większych rozmiarów idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, obudowa wykonana w kolorze Biel wysoki połysk. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  18 265,71 zł
  W magazynie
 • 4 028,54 zł W magazynie

  Biokominek Quadra Base. Nowoczesny design o oryginalnym kształcie i niewielkich rozmiarach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń, na balkonie oraz tarasie. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, palnik w kolorze Nero. Nie wymaga żadnego monatażu dzięki czemu jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Rodzaj paliwa: bioetanol.

  4 028,54 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów