Piece wolnostojące na pellet

Piece wolnostojące na pellet

Domeną naszej firmy jest budowa i sprzedaż różnego rodzaju kominków, pieców oraz wkładów kominkowych. Oferta sklepu internetowego została w ostatnim czasie wzbogacona między innymi o piece wolnostojące na pellet. Tego typu urządzenie zapewniają odpowiednie nagrzanie otoczenia wprowadzając do każdego mieszkania przytulną atmosferę. Piec może stan...

Domeną naszej firmy jest budowa i sprzedaż różnego rodzaju kominków, pieców oraz wkładów kominkowych. Oferta sklepu internetowego została w ostatnim czasie wzbogacona między innymi o piece wolnostojące na pellet. Tego typu urządzenie zapewniają odpowiednie nagrzanie otoczenia wprowadzając do każdego mieszkania przytulną atmosferę. Piec może stanowić znakomite uzupełnienie salonu, jadalni czy też sypialni. Dodatkowo praca na pellet zapewnia wysoki poziom wydajności pracy oraz ekologii.

W swojej ofercie posiadamy urządzenia dostarczane przez renomowane przedsiębiorstwa, takie jak MCZ, RED, EUROALPI, KARMEK ONE, STOVEITALY oraz MAX BLANK. Tak zróżnicowana propozycja naszej firmy powoduje, że każdy z klientów znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Najwyższa jakość produktów

Piec na pellet idealnie sprawdzi się w energooszczędnym, ekologicznym i nowoczesnym domu. Wybrane modele produktów zostały stworzone ze stali malowanej proszkowo, co sprawia, że poszczególne elementy odznaczają się znakomitymi walorami wizualnymi. Sporym zainteresowaniem klientów naszej firmy cieszy się model Baldo. Został on wyposażony w automatyczne czyszczenie paleniska, podświetlany wyświetlacz z klawiaturą i pilotem, a także w automatyczne włączanie i wyłączanie pieca z tygodniowym harmonogramem. Powoduje to, że codzienna eksploatacja produktu jest niezwykle prosta i wygodna. Piec ogrzewa pomieszczenie poprzez naturalną konwekcję, dzięki czemu ciepło rozchodzi się po nim w sposób równomierny.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy oraz do zapoznania się z ich wszystkimi parametrami i funkcjami. Piece na pellet są w ostatnim czasie bardzo mocno rekomendowane. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na ich pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Warto zauważyć, że w czasie spalania pelletu powstaje bardzo niewielka ilość pozostałości i zanieczyszczeń, a sam materiał charakteryzuje się wysoką wydajnością spalania.

Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • MCZ

  Największy w Europie producent piecyków na pelet i wkładów kominkowych z Włoch.

  Maksymalna wygoda i najwyższa efektywność grzewcza.

 • RED

  Piece wolnostojące na pellet renomowanej włoskiej firmy RED.

 • Cadel (piece na pellet)

  Znalezione obrazy dla zapytania cadel logo

  Włoski producent wydajnych piecyków i wkładów kominkowych na pelet. 

  Piecyki Cadel - tanie i wygodne ogrzewanie!
  Najwyższa jakość wykonania, wysoka wydajność oraz niskie zużycie paliwa.

 • Austroflamm piece...

  Znalezione obrazy dla zapytania austroflamm logo

 • Euroalpi

  Piece EUROALPI należą do wysokiej jakości włoskich pieców na pelet dzięki osiągnięciu wysokich parametrów niezawodności i przyjazności dla środowiska.
  Wszystkie modele osiągają wydajność przekraczającą 89,5%, która dochodzi nawet do maksymalnej wartości 94,8%.
  Niski odsetek emisji CO na poziomie 13% umożliwił nam dokonanie wpisu do niemieckiego Federalnego Urzędu Gospodarki i Kontroli Eksportu (BAFA).
  Produkty marki EUROALPI są całkowicie produkowane we Włoszech przez firmę Z.F. S.r.l., poczynając od zakupu surowca aż po montaż; Fakt ten umożliwia nam zoptymalizowanie kosztów produkcji, a co za tym idzie utrzymać niską cenę produktu końcowego.
  Ponadto wybieramy tylko i wyłącznie komponenty pochodzące od renomowanych i sprawdzonych producentów. Każdy przez nas wyprodukowany piec poddawany jest kontrolom i testom, które przeprowadzamy osobiście w celu zapewnienia najwyższego stopnia bezawaryjności naszych urządzeń, którym trudno jest dorównać.

 • Karmek One

  Włoski producent pieców na pellet.

 • StoveItaly

  STOVEitaly, dzięki swoim metodom projektowania i wykorzystaniu najlepszych technologii w dziedzinie spalania, przekazuje swoim klientom całą swą wiedzę i niezawodność w ekologicznymz arządzaniu ogrzewaniem na pellet.

 • Max Blank

  Max Blank specjalizuje się w rozwoju, konstruowaniu i produkcji kominków do użytku domowego. Oprócz standardowych modeli, są również piece znane jako kominki szwedzkie wyposażone często w różne funkcje dodatkowe, takie jak np. półka do pieczenie/duszenia lub piece ze specjalną komorą do kumulowania ciepła znane jako kominki kumulacyjne czy kominki z zasobnikiem ciepła.

  Firma konstruuje również kominki systemowe, które oferują zazwyczaj dodatkową funkcję kumulacyjną. Ich zaletą jest bardzo komfortowa obsługa – potrafią oddawać do pomieszczenia przyjemne ciepło z jednego wkładu pelletu aż do 18 godzin bez potrzeby choćby jednorazowego dokładania paliwa czy regulacji dopływu powietrza.

  Kolejną specjalnością firmy Max Blank, oprócz użytych doskonałych materiałów naturalnych przyzdabiających piece kaflowe swą interesującą powierzchnią jednocześnie kumulujących ciepło, jest również nowoczesny System Pieców Kominkowych KOMBI. Modele te, choć opalane są klasycznie drewnem kominkowym mogą również spalać pellet, a funkcja ta dostępna jest bez użycia prądu.

  Co więcej, płomień wytwarzany przez pellet jest niemal równie piękny jak płomień wytwarzany przez tradycyjne drewno kominkowe. Tym samym wszystkie z 60 modeli kominków Max Blank, a szczególnie klasyczne modele kominków typu szwedzkiego, piece kaflowe z funkcją kumulacji ciepła, jak również piecyki z funkcją pieczenia i smażenia, mogą być opalane zarówno pelletem jak i tradycyjnym drewnem kominkowym. Tym samym jesteście Państwo niezależni od rodzaju paliwa, a wasze kominki nie zawierają w sobie żadnej skomplikowanej elektroniki wymagającej prac konserwacyjnych i możecie się nimi cieszyć przez całe życie.