Faber

Faber

W 1844 roku we fryzyjskiej miejscowości Franeker rozpoczęła się historia dzisiejszej marki Faber. Jan Gerrits Faber wybudował kuźnię, która dała początek obecnemu asortymentowi kominków i pieców. Wiele osób spędziło dzieciństwo przy pierwszych piecach gazowych firmy Faber, zbudowanych w czasach, gdy w latach 60. XX wieku korzystanie z gazu stawa...

W 1844 roku we fryzyjskiej miejscowości Franeker rozpoczęła się historia dzisiejszej marki Faber. Jan Gerrits Faber wybudował kuźnię, która dała początek obecnemu asortymentowi kominków i pieców. Wiele osób spędziło dzieciństwo przy pierwszych piecach gazowych firmy Faber, zbudowanych w czasach, gdy w latach 60. XX wieku korzystanie z gazu stawało się coraz powszechniejszym zjawiskiem. Jak wspaniale było wrócić do domu i ogrzać się przy piecu gazowym! Albo spędzić resztę dnia razem z przyjaciółmi lub rodziną.

Od tamtego czasu marka Faber nie spoczywała na laurach. Opracowano wiele nowych produktów i technik. Firma Faber ma na swoim koncie różne wynalazki, które dzisiaj są traktowane jako standard na rynku międzynarodowym. Te unikalne innowacje mają na celu wspólne korzystanie i czerpanie jak największej przyjemności z ognia.

Faber to znana nazwa w branży kominków gazowych i pieców elektrycznych, a także w przypadku wytrzymałych pieców opalanych drewnem czy zewnętrznych kominków… Wszystko jest możliwe! Spełniamy potrzeby klientów, którzy chcą czerpać przyjemność z ognia. Ogromny wybór, dowolne życzenia… marka Faber zapewnia jakość i odpowiednią atmosferę w domu, a także w miejscu pracy, apartamencie czy domku letniskowym.

Nasza pasja łączy się z ogniem! Razem cieszymy się atmosferą, przyjemnością i ciepłem – wszystkim, co daje ogień. O to nam chodzi. Razem pożytecznie spędzamy czas. Czas przeznaczony dla rodziny, przyjaciół i nas samych. W miejscu, w którym można porozmawiać, posłuchać opowieści i cieszyć się nimi; gdzie można zyskać nową energię i pomysły.

Dzięki bogatemu asortymentowi możemy sprawić, że kominek Faber będzie pasował do każdego miejsca. Na pewno istnieje kominek także dla Ciebie. Faber to przecież znana w Europie, renomowana marka w branży kominków i pieców.

Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.