Szkło kominkowe

Szkło kominkowe

Jest 83 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 83 elementów
 • 1 369,00 zł W magazynie

  Formatka panorama Amelia wykonana z przezroczystej ceramiki szklanej o bardzo niskim współczynniku rozszerzalności cieplnej, ze szlifowanymi i polerowanymi krawędziami, dzięk czemu pozbawiona jest nierówności i ostrości nadając formatce szlachetny wygląd oraz doskonałe właściwości optyczne. Idealnie sprawdzi się we wkładach kominkowych Amelia i Felix.

  1 369,00 zł
  W magazynie
 • 657,00 zł W magazynie

  Formatka panorama Koza AB wykonana z przezroczystej ceramiki szklanej o bardzo niskim współczynniku rozszerzalności cieplnej, ze szlifowanymi i polerowanymi krawędziami, dzięk czemu pozbawiona jest nierówności i ostrości nadając formatce szlachetny wygląd oraz doskonałe właściwości optyczne. Idealnie sprawdzi się we wkładach kominkowych Koza AB.

  657,00 zł
  W magazynie
 • 1 192,00 zł W magazynie

  Formatka panorama Koza AB2 wykonana z przezroczystej ceramiki szklanej o bardzo niskim współczynniku rozszerzalności cieplnej, ze szlifowanymi i polerowanymi krawędziami, dzięk czemu pozbawiona jest nierówności i ostrości nadając formatce szlachetny wygląd oraz doskonałe właściwości optyczne. Idealnie sprawdzi się we wkładach kominkowych Koza AB2.

  1 192,00 zł
  W magazynie
 • 466,00 zł W magazynie

  Formatka panorama Koza K8 wykonana z przezroczystej ceramiki szklanej o bardzo niskim współczynniku rozszerzalności cieplnej, ze szlifowanymi i polerowanymi krawędziami, dzięk czemu pozbawiona jest nierówności i ostrości nadając formatce szlachetny wygląd oraz doskonałe właściwości optyczne. Idealnie sprawdzi się we wkładach kominkowych Koza K8.

  466,00 zł
  W magazynie
 • 808,00 zł W magazynie

  Formatka panorama Oliwia wykonana z przezroczystej ceramiki szklanej o bardzo niskim współczynniku rozszerzalności cieplnej, ze szlifowanymi i polerowanymi krawędziami, dzięk czemu pozbawiona jest nierówności i ostrości nadając formatce szlachetny wygląd oraz doskonałe właściwości optyczne. Idealnie sprawdzi się we wkładach kominkowych Oliwia i Wiktor.

  808,00 zł
  W magazynie
 • 1 383,00 zł W magazynie

  Formatka pryzma Amelia wykonana z przezroczystej ceramiki szklanej o bardzo niskim współczynniku rozszerzalności cieplnej, ze szlifowanymi i polerowanymi krawędziami, dzięk czemu pozbawiona jest nierówności i ostrości nadając formatce szlachetny wygląd oraz doskonałe właściwości optyczne. Idealnie sprawdzi się we wkładach kominkowych Amelia i Felix.

  1 383,00 zł
  W magazynie
 • 829,00 zł W magazynie

  Formatka pryzma Maja wykonana z przezroczystej ceramiki szklanej o bardzo niskim współczynniku rozszerzalności cieplnej, ze szlifowanymi i polerowanymi krawędziami, dzięk czemu pozbawiona jest nierówności i ostrości nadając formatce szlachetny wygląd oraz doskonałe właściwości optyczne. Idealnie sprawdzi się we wkładach kominkowych Maja i Antek.

  829,00 zł
  W magazynie
 • 1 119,00 zł W magazynie

  Formatka pryzma Oliwia wykonana z przezroczystej ceramiki szklanej o bardzo niskim współczynniku rozszerzalności cieplnej, ze szlifowanymi i polerowanymi krawędziami, dzięk czemu pozbawiona jest nierówności i ostrości nadając formatce szlachetny wygląd oraz doskonałe właściwości optyczne. Idealnie sprawdzi się we wkładach kominkowych Oliwia i Wiktor.

  1 119,00 zł
  W magazynie
 • 344,00 zł W magazynie

  Formatka pryzma Zuzia wykonana z przezroczystej ceramiki szklanej o bardzo niskim współczynniku rozszerzalności cieplnej, ze szlifowanymi i polerowanymi krawędziami, dzięk czemu pozbawiona jest nierówności i ostrości nadając formatce szlachetny wygląd oraz doskonałe właściwości optyczne. Idealnie sprawdzi się we wkładach kominkowych Zuzia i Eryk.

  344,00 zł
  W magazynie
 • 304,00 zł W magazynie

  Formatka szklana Amelia wykonana z przezroczystej ceramiki szklanej o bardzo niskim współczynniku rozszerzalności cieplnej, ze szlifowanymi i polerowanymi krawędziami, dzięk czemu pozbawiona jest nierówności i ostrości nadając formatce szlachetny wygląd oraz doskonałe właściwości optyczne. Idealnie sprawdzi się we wkładach kominkowych Amelia i Felix.

  304,00 zł
  W magazynie
 • 141,00 zł W magazynie

  Formatka szklana Amelia bok wykonana z przezroczystej ceramiki szklanej o bardzo niskim współczynniku rozszerzalności cieplnej, ze szlifowanymi i polerowanymi krawędziami, dzięk czemu pozbawiona jest nierówności i ostrości nadając formatce szlachetny wygląd oraz doskonałe właściwości optyczne. Formatka boczna do modeli: Amelia z przeszkleniem bocznym ze...

  141,00 zł
  W magazynie
 • 314,00 zł W magazynie

  Formatka szklana Amelia gilotyna wykonana z przezroczystej ceramiki szklanej o bardzo niskim współczynniku rozszerzalności cieplnej, ze szlifowanymi i polerowanymi krawędziami, dzięk czemu pozbawiona jest nierówności i ostrości nadając formatce szlachetny wygląd oraz doskonałe właściwości optyczne. Formatka do modeli: Amelia i Felix - w gilotynie.

  314,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 83 elementów