Kratki

Wkłady kominkowe Kratki

Znalezione obrazy dla zapytania kratki logo

Wiele osób decyduje się na budowę lub też kupno własnego domu. Oprócz własnego podwórka, ciszy i spokoju, zyskuje się również możliwość spełnienia swoich własnych marzeń. W końcu każdy, choć przez chwilę wyobrażał sobie spędzanie jesienno-zimowych wieczorów w fotelu czy na kanapie pod kocykiem, grzejąc się przy kominku. Wychodząc naprzeciw taki...

Znalezione obrazy dla zapytania kratki logo

Wiele osób decyduje się na budowę lub też kupno własnego domu. Oprócz własnego podwórka, ciszy i spokoju, zyskuje się również możliwość spełnienia swoich własnych marzeń. W końcu każdy, choć przez chwilę wyobrażał sobie spędzanie jesienno-zimowych wieczorów w fotelu czy na kanapie pod kocykiem, grzejąc się przy kominku. Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom, na naszej stronie internetowej można znaleźć różnego rodzaju wkłady powietrzne firmy Kratki.

Szeroka oferta wkładów kominkowych firmy Kratki

To, co wyróżnia asortyment firmy Kratki to zróżnicowana pod względem rodzaju, a także zastosowanych rozwiązań oferta. W sprzedaży można znaleźć produkty, które bez problemu doskonale wpasują się w każde wnętrze. W asortymencie znalazły się wkłady kominkowe:

- Panoramiczne otwierane od góry lub na bok;

- Narożne bez lub ze szprosem;

- Z przeszkleniem frontu z trzech stron.

Oczywiście niezwykle ważne jest również to, z jakiego materiału wykonane są paleniska. Dlatego też na naszej stronie internetowej można znaleźć produkty stworzone w całości z żeliwa, z płyt szamotowych czy też z płyt z Acumottu.

Ponadczasowe wzornictwo

Ogromną zaletą powietrznych wkładów kominkowych firmy Kratki jest wysoka jakość wykonania, a także i ponadczasowe wzornictwo. Dzięki temu można bez problemu dopasować wybrany model do wystroju wnętrza. Oferowane produkty dobrze sprawdzą się zarówno do pomieszczeń urządzonych w stylu tradycyjnym i klasycznym, jak i do tych nowoczesnych przestrzeni, również industrialnych i loftowych. W pierwszym przypadku idealnie będą pasowały wkłady kominkowe z prostym przeszkleniem lub panoramiczne. W przypadku nowoczesnych wnętrz dobrym rozwiązaniem będzie postawienie na produkty z przeszkleniami z trzech stron. Dodadzą one dodatkowego stylu i charakteru, a oprócz tego ocieplą wygląd wnętrza.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą produktową firmy Kratki. Z pewnością uda się dopasować wybrany wkład kominkowy dopasowany do indywidualnych potrzeb, a także możliwości finansowych każdego klienta!

Więcej
Jest 24 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów