Arcadia (Spartherm)

Arcadia (spartherm)

Wkłady kominkowe spartherm logo

W naszym sklepie odnajdziesz jedynie wysokiej jakości produkty od sprawdzonych producentów. Wśród nich posiadamy wyjątkowo wydajne, dwupłaszczowe wkłady kominkowe firmy Spartherm marki Arcadia. Posiadają one dwupłaszczowe palenisko z zewnętrznym stalowym korpusem. To, co je wyróżnia to wyjątkowa niska emisja spalin, które są dopalane. Fakt ten ...

Wkłady kominkowe spartherm logo

W naszym sklepie odnajdziesz jedynie wysokiej jakości produkty od sprawdzonych producentów. Wśród nich posiadamy wyjątkowo wydajne, dwupłaszczowe wkłady kominkowe firmy Spartherm marki Arcadia. Posiadają one dwupłaszczowe palenisko z zewnętrznym stalowym korpusem. To, co je wyróżnia to wyjątkowa niska emisja spalin, które są dopalane. Fakt ten przekłada się na zmniejszoną ilość zużywanego opału. Dzięki konstrukcji szyby bez użycia ramki pozwalają na dużą widoczność ognia, a przez to dają efekt przytulności w pomieszczeniu.

Wkład kominkowy od Sparthaterm dla Arcadii

Produkty oferowane przez nas są niezwykle ekonomiczne. Posiadają opatentowany system, który dociska szybę podczas zamykania drzwiczek. Szyba jest wykonana ze szkła witroceramicznego w czarnej ramce. Dzięki zastosowanej technologii szamot w palenisku kumuluje ciepło, które może oddawać nawet po wygaśnięciu ognia. Powietrze jest doprowadzane jest do komory od góry. Modele stworzone dla Arcadii są dostosowane do współpracy z nadstawkami wyprodukowanymi przez Spartherm.

Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.