Wkłady kominkowe powietrzne

Wkłady kominkowe powietrzne

Wśród powietrznych wkładów kominkowych posiadamy sprawdzone norweskie, polskie, niemieckie, austriackie oraz francuskie wkłady kominkowe dostosowane do poboru powietrza z zewnątrz oraz pracy w systemie rozprowadzenia gorącego powietrza. Wśród oferowanych produktów posiadamy w sprzedaży wkłady kominkowe Dovre, Hajduk, Nordpeis, Lechma, Byrski, KF...

Wśród powietrznych wkładów kominkowych posiadamy sprawdzone norweskie, polskie, niemieckie, austriackie oraz francuskie wkłady kominkowe dostosowane do poboru powietrza z zewnątrz oraz pracy w systemie rozprowadzenia gorącego powietrza. Wśród oferowanych produktów posiadamy w sprzedaży wkłady kominkowe Dovre, Hajduk, Nordpeis, Lechma, Byrski, KFD, Gall, Kratki.pl oraz Austroflamm. Wszystkie nasze wkłady objęte są wieloletnią gwarancją oraz wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości. Ścisła kontrola jakości wkładów kominkowych zapewnia, że wszyscy nasi klienci naybwają sprawdzony oraz niezawodny produkt grzewczy. Sprzedając wkłady grzewcze stawiamy przede wszystkim na szeroki wybór modeli oraz niezawodność technologii w jakiej zostały wyprodukowane.

Wkłady kominkowe to jedna z lepszych alternatyw do wybory, kiedy decydujemy się na zakup urządzenia grzewczego. Wiele firm z różnych krajów posiada w swojej ofercie te bardzo popularne i lubiane przez użytkowników produkty dostarczające ich rodzinnej przestrzeni mieszkalnej wiele ciepła. Jako, że wkłady kominkowe to asortyment przeznaczony stricte do zabudowy możemy w tym przypadku spersonalizować swój domowy kominek poprzez odpowiedni projekt jego wyglądy, naturalnie ściśle związany z tym, jaki posiadamy gust. Jeśli chcą Państwo stworzyć odpowiedni klimat i na dźwięk trzaskającego wesoło ognia reagujecie Państwo uśmiechem i radosnym nastrojem to ta oferta jest , by sprostać wszelkim gustom w tym temacie. Dla tych z Państwa, chcących przekonać się na własne oczy o solidności naszych produktów otwarliśmy dwa sklepy w Poznaniu, gdzie bez problemu można zapoznać się z oferowanym przez nas asortymentem.

Wkłady kominkowe z naszej oferty to również komfort szerokiego wybory jeśli chodzi o cenę produktu oraz moc grzewczą. Nie każdy przecież potrzebuje dużego urządzenia zdolnego ogrzać willę łącznie z wodą znajdującą się w basenie na jej terenie. Nie zmienia to jednak faktu, że wszystkie oferowane przez sklep Kominki Rudny wkłady kominkowe są wysoce wydajne. Zapewnianie Państwu ciepła przy użyciu naszych kominków to misja, którą się kierujemy w naszej działalności. Zapraszamy do kontaktu.


Więcej
Jest 23 produktów.

Podkategorie

 • Dovre

   

  Wszystkie wkłady kominkowe firmy Dovre zapewniają wysoką sprawność grzewczą oraz piękny widok ognia poprzez niezawodny system czystej szyby, wyłożenie paleniska wkładkami wermikulitowymi oraz thermottowymi. Kominki Dovre z siedemdziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie produkcji urządzeń grzewczych gwarantują oryginalną stylistykę, nowoczesną technologię produkcji w połączeniu z norweską tradycją. Nawet bardzo wymagający klient  wśród modeli wkładów kominkowych Dovre na pewno znajdzie także i swój wymarzony kominek.

  Kominki oraz wkłady kominkowe Dovre to rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy pragną wyposażyć swój salon/dom/mieszkanie w produkt jednocześnie kompaktowy i bardzo wydajny pod względem spalania i produkowanego ciepła. Stylistyka jaką posiadają kominki Dovre ściśle nawiązuje do tradycyjnego wyglądu tegoż elementu grzewczego. Od ponad 7 dekad oferta, obejmująca także wkłady kominkowe Dover, zapracowała sobie na nieskazitelna opinie. Spore grono zadowolonych klientów, tysiące pozytywnych opinii oraz doświadczenie nabyte przez wiele lat istnienia marki stanowią niezaprzeczalną wizytówkę tej firmy.

  Kominki i wkłady kominkowe Dovre to gwarancja stylu, jakości i ekonomii. Szeroka rozpiętość cenowa połączona z każdorazowym zadbaniem przez producenta o maksymalną klasę asortymentu sprawia, że każdy kto tylko zapragnie może zaopatrzyć się w jego, bardzo przyjazne pod względem ceny, produkty.

  Kominki Dovre wyposażone są w szyby, a całość konstrukcji jest wysoce przemyślana by efekt działania był jak najbardziej wydajny, skuteczny i pozwalał sprawnie użytkować każdy produkt (w tym oczywiście wkłady kominkowe) marki Dovre.

  Szeroki wybór wzornictwa, mocy oraz wymiarów marki Dovre zapewnia naszym Klientom uzyskanie produktu idealnie dopasowanego do ich potrzeb!

   

 • Nordpeis

  Znalezione obrazy dla zapytania nordpeis logo

  Firma Nordpeis słynie z solidności swoich wkładów kominków pod względem stylistyki oraz wysokiej jakości. Wysoka sprawność grzewcza, kunszt wykonania wkładów kominkowych Nordpeis gwarantuje ich niezawodność nawet podczas największych mrozów.  Wkłady kominkowe Nordpeis stanowią symbol harmonii pomiędzy wieloletnią tradycją a nowoczesną stylistyką oraz  funkcjonalnoścą, czyli tym z czym kojarzą się i oczywiście są skandynawskie kominki. Prostota wykonania wkładów kominkowych Nordpeis umożliwia w najbardziej możliwy sposób uwydatnić wizję ognia w każdym palenisku kominkowym. W sprzedaży posiadamy wkłady kominkowe Nordpeis wykonane z bardzo odpornej stali oraz równie wytrzymałego żeliwa.

  Skandynawia to obszar naszego kontynentu znajdujący się pod niemal nieprzerwanym działaniem klimatu o wiele bardziej zimnego niż to mam miejsce w naszym kraju. Występują tam nawet regiony ośnieżone przez okrągły rok, gdzie temperatura spada często poniżej -30°C. Ten specyficznie niekorzystny klimat doprowadził do powstania firmy Nordpeis.

  Kominki Nodrpeis można scharakteryzować za pomocą trzech kluczowych słów. Po pierwsze wkłady kominkowe marki Nordpeis są
  bezpieczne. Po drugie ich wytrzymałość i jakość wykonania sprawiają, że są niezawodne. Po trzecie – szczególnie ważne zarówno na norweskich obszarach jak i dla naszych rodzimych klientów – kominki Nordpeis są bardzo oszczędne i niewymagające dużych wkładów finansowych podczas eksploatacji. Wszystkie te cechy oraz cała masa innych, dodatkowych korzyści z użytkowania technologi, jakie posiadają wkłady kominkowe marki Nordpeis, czynią ta firmę jedna z czołowych na rynku.

  Kominki Nordpeis to także gwarancja przyjemnego, estetycznego wyglądu, który doskonale współgra z ich niesamowitymi walorami użytkowymi. Będąc produktami z bardzo wysokiej pułki, wkłady kominkowe Nordpeis posiadają bardzo atrakcyjną cenę zaczynającą się już od trochę ponad 3 tys. złotych.

  Wybór produktu z asortymentu marki Nordpeis równoznaczne jest z osiągnięciem pełnego zadowolenia oraz szerokiego pakietu korzyści. Skutecznie odizolujecie się Państwo od dostaw energii pochodzących z zewnątrz, a także dzięki taniej eksploatacji zaoszczędzone zostaną Państwa pieniądze. Firma Nordpeis skutecznie łączy więc latami dopracowywaną technologię oraz ekologiczny charakter działania swoich kominków.


 • Hajduk

  Znalezione obrazy dla zapytania hajduk logo

  Posiadanie własnego domu jednorodzinnego dla wielu osób jest spełnieniem marzeń pod wieloma względami. Jedną z najważniejszych rzeczy dla niektórych jest kominek, przy którym będzie można usiąść w chłodny, jesienno-zimowy wieczór ze szklanką herbaty. Dlatego też na naszej stronie internetowej znajdziesz specjalne wkłady firmy Hajduk. Posiada ona największy asortyment stalowo-szamotowych produktów, które powstały na terenie Polski. Jest to około 1000 sztuk różnych modeli. Właśnie dzięki temu wspomniana marka jest jedną z najchętniej wybieranych zarówno w naszym kraju, jak i w innych europejskich państwach.

  Wysoka jakość i nowoczesne rozwiązania

  Produkty marki Hajduk to gwarancja najwyższej jakości. Wkłady kominkowe charakteryzują się nienagannym wykonaniem, przez co będziecie mogli cieszyć się z nich przez wiele lat bez konieczności ich wymiany. Wszystkie te wyroby wyposażono w doprowadzanie zimnego powietrza do paleniska w sposób bezpośredni. Co więcej, marka zadbała o to, aby dochodziło do płynnej regulacji ilości świeżego powietrza do ognia, dzięki czemu sprawność grzewcza będzie znacznie lepsza niż w przypadku braku takiej funkcji. Dodatkowo istnieje szansa na regulację ujścia spalin do pionu kominowego, co jest niezwykle istotne we wkładach.

  Szeroka oferta wkładów kominkowych Hajduk

  Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju wkładów kominkowych firmy Hajduk. Marka ta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów oferując zróżnicowane w swoim wyglądzie, a co za tym idzie i stylu produkty. Dzięki temu niezależnie od tego, czy wolisz styl tradycyjny, nowoczesny czy też art deco z pewnością znajdziesz odpowiedni model dla Twojego domu. Oprócz samego wyglądu wkłady kominkowe różnią się także i rozmiarem, przez co można wybrać odpowiedni element wystroju nawet do najmniejszego pokoju, aby dobrze komponował się z resztą pomieszczenia.

  Jeśli więc poszukujesz solidnych i wytrzymałych rozwiązań, które będą mogły posłużyć Twojej rodzinie przez wiele lat, to postaw na wyroby marki Hajduk – z pewnością się na nich nie zawiedziesz!

 • Austroflamm

  Austroflamm specjalizuje się w produkcji bardzo wydajnych wkładów kominkowych. W sprzedaży znajdują się wkłady panoramiczne, klasyczne z szybą prostą oraz z szybą półokrągłą. Można także wybierać pomiędzy sposobem otwierania drzwi wkładów tj. systemem gilotynowym lub otwieraniem klasycznym na bok. Wszystkie wkłady kominkowe Austroflamm spełniają wiele restrykcyjnych norm m.in. EN 13240. Poza ogólnymi normami europejskimi wkłady kominkowe Austroflamm spełniają także bardzo wyśrubowane normy krajowe jak przepisy austriackie zgodne z art. 15a BV-G oraz przepisy niemieckie tj. DIN plus. Wkłady Austroflamm umożliwiają także zastosowanie tzw. systemu HSM kumulującego ciepło nawet do 9 godzin. W ogólnym ujęciu wszystkie kominki firmy Austroflamm wykazują emisję spalin o 50% niższą w porównaniu do ogólnie obowiązujących ograniczeń, przy jednocześnie dużej wydajności cieplnej.

  Już ponad dwie dekady minęły odkąd Kominki Austroflamm weszły na rynek. Przez te wszystkie lata ciężkiej pracy i zdobywania doświadczenia firma ta stała się jednym z liderów w produkcji urządzeń grzewczych jakimi są np. świetnej jakości wkłady kominkowe Austroflamm.

  Jest wiele cech, które wyróżniają na rynku kominki Austroflamm lecz sztandarową pozycja jaką może poszczycić się ta firma jest niezaprzeczalnie zaawansowana technicznie i perfekcyjnie dopracowana technologia, której skuteczności nie imają się ani intensywność użytkowania ani nieubłaganie biegnący czas. Walorom technicznym jakie posiadają wkłady kominkowe Ausrtoflamm nie ustępują ani na krok zalety wynikające z estetyki wzornictwa produktów tej marki.

  Kominki Austroflamm zasługują również na uwagę w przypadku jeśli zależy państwu na jakości i odpowiednio dużej wartości możliwości kumulacyjnych oraz izolacyjnych. Kontrolę nad paleniskiem ułatwiają tu wzorowo zaplanowane elementy jak np. rączka do uchylania drzwi, gwarantujące w pełni pozbawiony zagrożenia sposób użytkowania.

  Wkłady kominkowe Austroflamm posiadają także w pełni odporną na działanie wysokich temperatur szybę, która ponadto została zaprojektowana w sposób maksymalizujący widoczność rozpalonego paleniska znajdującego się za nią. Dodatkową i jakże przydatną opcją, jaką posiadają kominki Austroflamm, jest nienastręczające większych problemów dokonanie zmiany kierunku uchylania drzwi, które w standardowej produkcji są prawostronne.

 • Spartherm

  Firma Spartherm oferuje powietrzne wkłady kominkowe; wkłady kominkowe II generacji; wkłady piecowe, wkłady do budownictwa pasywnego oraz wkłady kominkowe GET  o zmniejszonych parametrach po względem głębokości wkładów. Spartherm wykonuje kominki w różnycj opcjach wykończenia frontu. Rama frontowa oferowanych kominków wykonana jest w opcji Linear 3S (rama wkładu osadzona jest po 3 stronach szyby frontowej) oraz w opcji Linear 4S (rama wkładu osadzona jest po 4 stronach szyby frontowej). Klienci mogą także wybierać wśród produktów  Spartherm także wkłady kominkowe z frontem Prestige. Ramki frontowe proponowane są w opcjach S (standard kolor czarny), LE (Luxus-Elegance kolor złoty błyszczący), LEM (Luxus-Elegance kolor złoty matowy), LA (Luxus-Avantgarde chrom błyszczący), LAM (Luxus-Avantgarde matowy – chrom matowy), E (Elegance złoty błyszczący), EM (Elegance matowy złoty matowy), Avantgarde (chrom błyszczący), AM (Avantgarde matowy – chrom matowy) oraz ramka wkładu w wersji VAG (stal szlachetna szlifowana).

   

  Projekty w oparciu, o które powstają kominki Spartherm są starannie przemyślane. Użytkownicy (których w samej tylko Polsce jest kilkadziesiąt tysięcy) obdarzając tą firmę zaufaniem, można powiedzieć, że trafili szczęśliwy los na loterii. Piętnastoletnia działalność tej firmy na rynku zaowocowała poszerzeniem oferty, nowymi możliwościami i rozwiązaniami technicznymi oraz wzmocnieniem marki na naszym rodzimym rynku. Wkłady kominkowe Spartherm wykonano w sposób tak fachowy i profesjonalny, iż spokojnie mogą one uchodzić za produkt luksusowy wśród swoich konkurentów.

  Kominki Spartherm to pewny wybór charakteryzujący się stopniem jakości na najwyższym poziomie. Surowce, z których powstają wkłady kominkowe Spartherm gwarantują, że urządzenie jest w 100% bezpieczne i trwałe. Również pod względem estetycznym oferta obejmująca kominki Spartherm jest bardzo bogata i nowoczesna – coraz częściej użytkownicy urządzeń grzewczych tej marki mówią o ich wyglądzie po prostu „niesamowity”. Jeśli zapoznają się Państwo z galerią tej marki, nie będą Państwo w stanie temu zaprzeczyć.

  Wkłady kominkowe Spartherm są pod każdym względem i jak najbardziej obiektywnie liderami – technicznie, jakościowo i wizualnie. Nie ma wątpliwość, iż inwestycja poczyniona w kierunku nabycia na własne potrzeby wkładów kominkowych firmy Spartherm będzie koronnym elementem wystroju każdego domu oraz fantastycznym i wydajnym źródłem przyjemnego ciepła.

 • Kratki

  Znalezione obrazy dla zapytania kratki logo

  Wiele osób decyduje się na budowę lub też kupno własnego domu. Oprócz własnego podwórka, ciszy i spokoju, zyskuje się również możliwość spełnienia swoich własnych marzeń. W końcu każdy, choć przez chwilę wyobrażał sobie spędzanie jesienno-zimowych wieczorów w fotelu czy na kanapie pod kocykiem, grzejąc się przy kominku. Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom, na naszej stronie internetowej można znaleźć różnego rodzaju wkłady powietrzne firmy Kratki.

  Szeroka oferta wkładów kominkowych firmy Kratki

  To, co wyróżnia asortyment firmy Kratki to zróżnicowana pod względem rodzaju, a także zastosowanych rozwiązań oferta. W sprzedaży można znaleźć produkty, które bez problemu doskonale wpasują się w każde wnętrze. W asortymencie znalazły się wkłady kominkowe:

  - Panoramiczne otwierane od góry lub na bok;

  - Narożne bez lub ze szprosem;

  - Z przeszkleniem frontu z trzech stron.

  Oczywiście niezwykle ważne jest również to, z jakiego materiału wykonane są paleniska. Dlatego też na naszej stronie internetowej można znaleźć produkty stworzone w całości z żeliwa, z płyt szamotowych czy też z płyt z Acumottu.

  Ponadczasowe wzornictwo

  Ogromną zaletą powietrznych wkładów kominkowych firmy Kratki jest wysoka jakość wykonania, a także i ponadczasowe wzornictwo. Dzięki temu można bez problemu dopasować wybrany model do wystroju wnętrza. Oferowane produkty dobrze sprawdzą się zarówno do pomieszczeń urządzonych w stylu tradycyjnym i klasycznym, jak i do tych nowoczesnych przestrzeni, również industrialnych i loftowych. W pierwszym przypadku idealnie będą pasowały wkłady kominkowe z prostym przeszkleniem lub panoramiczne. W przypadku nowoczesnych wnętrz dobrym rozwiązaniem będzie postawienie na produkty z przeszkleniami z trzech stron. Dodadzą one dodatkowego stylu i charakteru, a oprócz tego ocieplą wygląd wnętrza.

  Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą produktową firmy Kratki. Z pewnością uda się dopasować wybrany wkład kominkowy dopasowany do indywidualnych potrzeb, a także możliwości finansowych każdego klienta!

 • Byrski

  Firma Byrski skupia się na produkcji i sprzedaży stalowych wkładów powietrznych. W swojej Byrski ofercie posiada wkłady kominkowe narożne, wkłady kominkowe z szybą prostą, z szybą trójstronną oraz wkłady kominkowe z szyba półokrągłą lub trapezową. Wszystkie wkłady kominkowe wykonane są ze stali kotłowej oraz wyposażone w szamotowe paleniska. Producent umożliwił swoim klientom także odpowiedni dobór mocy grzewczej swoich wkładów kominkowych. Wkłady kominkowe Byrski posiadają najmniejszą nominalną moc grzewczą 8 kW przy produktach w wersji narożnikowej oraz pryzmatycznej. Moc grzewcza 12 kW jest dostępna we wkładach kominkowych z frontem narożnikowym, pryzmatycznym, z szybą prostą oraz w modelu trójstronnym. W najwyższą moc grzewczą tj. 15 kW zostały wyposażone wszystkie dostępne w sprzedaży wkłady kominkowe Byrski. Wysoką jakość wkładów kominowych Byrski potwierdza także obszar sprzedaży. Firma ta prowadzi dystrybucję swoich wkładów kominkowych na terenie całej Unii Europejskiej oraz na rynkach wschodnich.


  Korzenie firmy zajmującej się produkcją asortymentu, w którego skład wchodzą kominki Byrski, sięgają połowy lat 80 XX wieku. Przez cały okres działalności, nieustannego rozwoju i rozszerzania oferty, wkłady kominkowe Byrski nieprzerwanie były na bieżąco z najnowszymi tendencjami w rozwoju urządzeń grzewczych.

   

  Kominki Byrski trafiają do dystrybucji wyłącznie przy pomocy dystrybutorów regionalnych, co w praktyce przekłada się na zasięg ich sprzedaży obejmujący nie tylko całe terytorium Polski, ale również wkroczenie na rynek Europejski oraz krajów wschodnich.

  Wkłady kominkowe Byrski to szeroka oferta asortymentu dedykowana do tych z Państwa, którym nie jest obojętny rodzaj ogrzewania. Użytkownicy kominków marki Byrski to szerokie grono osób nie bojących się najświeższych rozwiązań technicznych z zakresu rozwoju urządzeń grzewczych (m.in. wkładów kominkowych Byrski). Estetyczny wygląd oraz tanie użytkowanie jakimi mogą pochwalić się kominki Byrski sprawiają, że marka ta plasuje się w czołówce na rynku grzewczym.

  Firma ta współpracuje ponadto z ośrodkami naukowymi, czego wynikiem jest stała poprawa jakości produktów dostępnych w jej ofercie. Zabieg ten generuje wzrost zaufania i pewność użytkowników co do sprawności urządzeń grzewczych tej marki – wszystko potwierdza tu stosowna dokumentacja. Wkłady kominkowe Byrski to również cały szereg rozwiązań ze sfery eko, dbających o naturalny porządek środowiska.


 • KFD

  Znalezione obrazy dla zapytania kfd kominki logo

  KFD od wielu lat produkuje oraz sprzedaje na rynku polskim oraz zagranicznym szeroki wachlarz powietrznych  wkładów kominkowych, poczynając od stalowych wkładów kominkowych w wersji narożnikowej, panoramicznej oraz z frontem prostym. Wkłady KFD w wersji powietrznej posiadają otwieranie standardowe tj. na bok oraz otwieranie do góry tzw. gilotynowe. W asortymencie urządzeń grzewczych KFD znajdują się także żeliwne, powietrzne wkłady kominkowe. Kominki w wersji żeliwnej dostępne są z frontem prostym, narożnikowym, pryzmatycznym oraz z frontem półokrągłym. Wszystkie wkłady kominkowe wykonane ze stali KFD wyposażył w możliwość doprowadzenia powietrza z zewnątrz. Tylko wybrane żeliwne wkłady kominkowe tego producenta posiadają możliwość doprowadzenia świeżego powietrza z zewnątrz. Przykładem tego typu wkładu kominkowego może być model KFD iLUX 90+. Bardzo popularnym produktem tego producenta są wkłady z serii Linea. Są to kominki z otwieraniem górnym drzwi oraz bardzo wąskim lub szerokim frontem, nawet powyżej jednego metra.


  Oferta na kominki KFD obejmuje cały szereg urządzeń grzewczych, starannie wykonanych z dwóch rodzajów materiału: żeliwne lub stalowe. Wzornictwo jakim projektanci obdarzyli wkłady kominkowe KFD jest w pełni nowoczesne i sprawia, że z czystym sumieniem można stwierdzić, że ich rola jako nie tylko elementu grzewczego, ale także ozdobnego, jest wzorowo spełniona. Moc grzewcza jaką dysponują kominki KFD jest różna, co tym samym ma duże znaczenie dla potencjalnego nabywcy, ze względu na to, iż może on bez większych problemów dopasować produkt przedstawiony w ofercie do swoich własnych potrzeb. Solidnie wykonane, a tym samym maksymalnie bezawaryjne wkłady kominkowe KFD stanowią satysfakcjonującą alternatywę na rynku urządzeń grzewczych, co gorliwie potwierdzają ich zadowoleni użytkownicy.

   

  Producent wytwarzający kominki KFD zadbał również w każdym przypadku by produkty przez niego wytwarzane były w 100% bezpieczne. Na szczególna uwagę, jeśli chodzi o wkłady kominkowe KFD zasługuje ich bardzo zadowalająca wydajność, sprawiająca, że domowy klimat jest nie tylko milszy, ale i wyraźnie cieplejszy przez długi czas. W przypadku kominków marki KFD nie należy również zapomnieć o ich wyjątkowo prostej obsłudze – aż chce się nigdy nie odchodzić od kominka tej firmy. Kominki KFD to po prostu najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują solidnego produktu do ogrzewania ciągłego swojego domu.


 • Gall

  Znalezione obrazy dla zapytania zimpex logo

  Producentem powietrznych wkładów kominkowych jest polski producent Zimpex z Nowej Soli, który wytwarza i sprzedaje wkłady kominkowe na rynku polskim oraz zagranicznym. Wszystkie powietrzne wkłady kominkowe Gall produkowane są zgodnie z normą ISO 9001-2008 oraz objęte są 5 letnią gwarancją. Wkłady kominkowe Gall obejmują  wersje GALL 600 z szybrem, GALL 700 bez szybra lub GALL 700 z szybrem i dolotem powietrza, GALL 700 z frontem panoramicznym i GALL 700P z szybrem. Przy zakupie wkładów kominkowych Gall możecie Państwo liczyć także na dostępność całej gamy części dodatkowych oraz zamiennych. W sprzedaży znajdują się m.in.  stojaki pod wkłady, reduktory żeliwne, szyby oraz drzwiczki kominkowe.

  Polska firma odpowiedzialna za wyrób wysokiej klasy urządzeń grzewczych jakimi są kominki GALL, do wykonania swoich produktów używa żeliwa. Wkłady kominkowe GALL posiadają szeroki wybór modeli idealnych do zabudowy według zarówno współczesnych jak i tradycyjnych trendów. Jest to zasługą wyglądu przedniej części jaką posiadają kominki GALL, która jest w pełni gładka i pasuje do każdego rodzaju wystroju wnętrza, w którym ma się znaleźć. Niewątpliwą i ważną zaletą jaka posiadają wkłady kominkowe GALL jest to, że ich zakup bardzo szybko zaczyna przynosić użytkownikom profity w postaci nie tylko solidnego i sprawnie działającego urządzenia grzewczego, ale i oszczędności związanych z jego eksploatacją.

   

  Ceny w ramach asortymentu marki GALL są bardzo atrakcyjne i przystosowane do możliwości finansowych każdego potencjalnego klienta. Kominki GALL łączą w sobie ekonomiczne użytkowanie z estetycznym wyglądem. Świetna jakość wykonania, zręcznie przeplata się w tym przypadku z widocznym doświadczeniem firmy w tworzeniu urządzeń grzewczych. Wkłady kominkowe GALL to inwestycja na bardzo długie lata, którą niewątpliwie będą Państwo polecać już od chwili pierwszego użytkowania. Przez wiele lat istnienia marki GALL jakość, wydajność oraz dopracowanie szczegółów weszły na poziom, który charakteryzuje działalność liderów w tej branży.


 • Arysto

  Firma Arysto jest polskim producentem popularnych powietrznych wkładów kominkowych na ścianę prostą oraz wkładów kominkowych narożnikowych sprzedawanych na rynku polskim oraz na wielu rynkach zagranicznych. Wszystkie wkłady kominkowe Arysto wykonywane są ze stali kotłowej wycinanej laserowo, a komory spalania wkładów wyłożone są szamotem. Arysto oferuje wkłady kominkowe z szybą prostą oraz półokrągłą. Dodatkowo kominki Arysto wyposażone są w bezpośredni dolot powietrza z zewnątz do paleniska wkładu kominkowego oraz szyber. Wszystkie kominki Arysto obejmuje także 5 letnia gwarancja. Decydując się na zakup wkładu kominkowego Arysto, otrzymujecie Państwo polski produkt grzewczy bardzo wysokiej jakości.

  Już od wielu lat kominki ARYSTO podbijają serca i domy, klientów, którzy zdecydowali się na ich wybór. Poświęcony czas na modernizację konstrukcji jaką obecnie posiadają wkłady kominkowe ARYSTO w pełni opłacił się tej marce. Firma ARYSTO zainwestowała ponadto (również z sukcesem) w optymalizację procesów odpowiedzialnych za efektywność cyklu spalania. Wszystko to składa się na bogate doświadczenie jakim wykazuje się marka odpowiedzialna za kominki ARYSTO. Specjaliści odpowiedzialni za produkty z oferty tej firmy uczynili wkłady kominkowe ARYSTO wiodącym asortymentem w branży urządzeń grzewczych.

   

  Dostępność kominków w szerokiej skali różnorodności pod względem wielkości, wydajności oraz personalizacja produktów pod względem potrzeb klienta, to dodatkowy plus tej firmy. Kominki ARYSTO dostępne są również w wielu opcjach wykończeniowych oraz wykonawczych – niemniej estetyka asortymentu od lat utrzymuje stały i wysoki poziom. Wkłady kominkowe ARYSTO to efekt pracy wielu profesjonalnie wyszkolonych osób, traktujących z dużą powagą swoje zadanie. Jakość i potencjał tej firmy osiąga się jedynie ciężką pracą – to dzięki takim ludziom ciepła atmosfera może zagościć w Państwa domu. Osiągnięty za pomocą produktów tej marki komfort będzie ponadto długotrwały. Solidny produkt – solidne efekty!

   

 • Romotop

  Znalezione obrazy dla zapytania romotop logo

  Powietrzne wkłady kominkowe Romotop  wyposażone zostały w innowacyjny system spalania wtórnego EEEC (Economy, Ecology, Emission Control) umożliwiający osiąganie przez Kominki Romotop bardzo wysokiej sprawności grzewczej tj. ponad 85%. Wkłady kominkowe Romotop wyposażone są także w centralny dolot powietrza z zewnątrz do komory spalania. Kominki tego producenta zostały także dostosowane do pracy w systemie rozprowadzenia gorącego powietrza na inne pomieszczenia. W kominkach Romotop można wykorzystywać także pełną automatykę regulującą proces spalania. Oferta na powietrzne wkłady kominkowe Romotop obejmuje produkty z otwieraniem bocznym drzwi oraz otwieranie do góry tj. otwieranie gilotynowe. Poza sposobem otwierania drzwi wkładów oferta Romotop przewiduje także wybór pomiędzy kominkami z szybą prostą, narożnikową oraz półokrągłą. Wybrane wkłady kominkowe są przystosowane także do montażu przy wylocie spalin pierścieni kumulujących ciepło tzw. pierścienie Ortner. Wszystke wkłady kominkowe Romotop objęte są 2 letnią gwarancją, a w przypadku montażu wkładu przez autoryzowanego przedstawiciela gwarancja jest przedłużana do 7 lat.

   

  Mając na uwadze stale zmieniające się warunki na rynku urządzeń grzewczych, kominki ROMOTOP wyszły naprzeciw oczekiwaniom klientów. W dobie nieustannych podwyżek cen energii (w tym tej, jaką potrzebujemy by ogrzać zimą swój dom) wkłady kominkowe ROMOTOP idealnie wpasowały się, kusząc swoją realną ekonomika w przypadku kosztów eksploatacji.

  Zarówno marka jak i doświadoczona już kadra pracownicza tej firmy, od 1992 roku nieprzerwanie dokłada starań by kominki ROMOTOP rozwijały się we właściwym kierunku.

  Wkłady kominkowe ROMOTOP, można by powiedzieć, posiadają w sobie funkcję nie tylko zapewniającą ciepło domownikom, w których domu się znajdują, ale także rodzinną atmosferę i niepowtarzalny klimat jak otacza zwykle użytkowników kominków tej marki. Spalając w sobie jedynie drewno oraz brykiet drzewny, kominki ROMOTOP zaliczają się do grupy urządzeń grzewczych, pod wielce nobilitacyjnym sztandarem ekologicznych rozwiązań przemysłowych.

  Wydajność jaką posiadają wkłady kominkowe ROMOTOP również stoi na wysokim poziomie. Tak samo ma się również strona estetyczna produktów tegoż producenta. Macie Państwo okazję dać swojemu domowi wspaniały ogień – warto skorzystać z sytuacji. Od zawsze przecież ciepło domowego ogniska zbliżało do siebie przebywających w jego blasku ludzi. Od zawsze ogień był ważny dla człowieka.

 • Uniflam

  Znalezione obrazy dla zapytania uniflam logo

  Wkłady kominkowe UNIFLAM wykonane są z żeliwa, materiału doskonale magazynującego i długo oddającego ciepło. Wkład zabudowany w kominku, odbiera ciepło od płomienia i nagrzewa nim powietrze opływające jego mocno ożebrowany korpus, część ciepła oddaje zaś przez promieniowanie gorącej szyby. Stosując wkład kominkowy osiągamy sprawność kominka rzędu 70%, w porównaniu do 15-20% przy kominku otwartym. Wysokie parametry urządzenia otrzymamy pod warunkiem prawidłowego montażu, odpowiedniego ciągu oraz spalania tylko suchego drewna twardych drzew liściastych.

 • Laudel

  Ofertę wkładów kominkowych LAUDEL stanowi szeroki wachlarz produktów o zróżnicowanych parametrach grzewczych oraz walorach estetycznych. Wybór urządzeń grzewczych o mocy między 8 a 18 kW pozwala każdemu użytkownikowi wybrać produkt najbardziej odpowiadający jego wymaganiom. Ofertę stanowią 3 serie urządzeń:
  - tradycyjne wkłady kominkowe o różnych rozmiarach, opcjonalnie wyposażone w mechanizm podnoszenia drzwi lub dodatkowe przeszklenia, wykończone złotymi lub srebrnymi listwami,
  - wkłady kominkowe decor stanowiące idealne rozwiązania dla osób ceniących nowoczesny, minimalistyczny styl, ozdobna fasada tych wkładów z powodzeniem zastępuje dekoracyjne elementy obudów kominkowych,
  - kasety kominkowe wyposażone w turbiny do dystrybucji gorącego powietrza, pozwalają rozprowadzić powietrze ogrzane przez wkład kominkowy. Urządzenia te przeznaczone są także do łatwej adaptacji otwartego kominka w zamknięte 

 • BEF

  Firma BeF Home, s.r.o. została założona w 1998 roku i jako pierwsza na rynku w Republice Czeskiej rozpoczęła produkcję bardzo popularnych kominków żeliwnych linii Blanzek. Firma wybudowała w Kotvrdovicach, ok. 30 km od Brna, nowoczesny zakład produkcyjny, który zastąpił pierwotną produkcję małoseryjną.

  Produkcja kominków odznacza się pełną automatyzacją i robotyzacją procesów produkcyjnych. Firma kładzie nacisk na pierwszorzędne opracowanie oraz wybór materiałów i komponentów, natomiast znaczącą część poddostaw do produkcji naszych kominków stanowi wysokiej jakości niemieckie żeliwo.

  Firma BeF Home zatrudnia ponad 200 wykwalifikowanych współpracowników, posiada najnowocześniejsze technologie oraz własne moce produkcyjne i konstrukcyjne, dzięki czemu produkuje rocznie ponad 14 000 sztuk wkładów kominkowych. Doskonałe zaplecze techniczne i kadrowe jest gwarancją wysokiej jakości naszych produktów, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy europejskie. Dzięki temu eksportujemy na cały świat ponad 65% produkcji kominków.

 • Unico

  Polski producent wkładów kominkowych wysokiej jakości. Nasza firma specjalizuje się w produkcji wkładów konwekcyjnych (klasyczne i najbardziej popularne „kominki powietrzne”) jak i tych z płaszczem wodnym (wspomagające instalację grzewczą „kominki wodne”). Stale poszerzamy naszą ofertę o produkty innowacyjne, takie jak palenisko dolnego spalania (Dragon X) – zwiększające wydajność pieca, czy będący nowością na rynku, kondensacyjny wymiennik wodny – Condens. Projektując każdy kominek, dbamy o to by były one jak najbardziej ekologiczne, oraz zwracały swoim użytkownikom jak najwięcej ciepła.

 • MCZ

  Wkłady kominkowe powietrzne renomowanej włoskiej firmy MCZ. Wkłady na pelet oraz drewno.

 • Cadel

  Znalezione obrazy dla zapytania cadel logo

  Wkłady kominkowe na pelet renomowanego włoskiego producenta CADEL.

 • Thorma

  Największy słowacki producent piecyków i wkładów kominkowych na drewno.
  Thorma – podad 100 lat tradycji. Urządzenia spełniają certyfikat BlmSchV 2. Produkty firmy Thorma można stosować w domach z rekuperacją.

 • Defro Home

  DEFRO sp. z o.o. sp. k. to firma z rodzinnymi tradycjami i kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w pracy z elementami stalowymi. Obecnie jest niedoścignioną polska marką oferująca swoje produkty w całej Europie. Jeden z największych pracodawców w regionie, który nie tylko produkuje urządzenia ale posiada własne laboratorium i biuro konstrukcyjne. Nowoczesny park maszynowy razem z ogromnym zapleczem magazynowym to jeden z sukcesów firmy.

  Spółka inwestuje i rozwija swoje produkty w zgodzie z dyrektywami europejskiej normy Ecodesign.

 • Kobok

  Słowacki producent niezawodnych i wytrzymałych wkładów kominkowych na drewno.

  Gwarancja 7 lat na korpus oraz 2 lata na szamot i ruszt. Produkty firmy Kobok można stosować w domach z rekuperacją.

 • Kawmet

  Wysoka jakość, za którą stoi wieloletnie doświadczenie. Tak w kilku słowach można opisać produkty polskiej marki powstałej w 1981 roku Kawmet. Już od samego początku działalność firmy była nastawiona na wytwarzanie wszelkiego rodzaju żeliwnych produktów w postaci m.in. urządzeń grzewczych, części maszyn, odlewów armatury, a nawet i odlewów artystycznych! Odlewnia ta to tradycja rodzinna – przekazywana z pokolenia na pokolenie. Właśnie dlatego można zaufać wytwarzanym konstrukcjom z Kawmet. Dzięki precyzji wykonania, a także fachu, przedsiębiorstwo zaczęło zajmować się produkcją żeliwnych wkładów kominkowych. Nie poprzestano jednak tylko na tym. Obecnie w ofercie można również spotkać zarówno piece wolnostojące, jak i te uniwersalne.

  Wysoka jakość w parze z trwałością

  Wszystkie wykonane przez Kawmet żeliwne wkłady kominkowe zostały stworzone w taki sposób, aby bez problemu mogły być używane przez cały czas. Konstrukcję wyposażono w niezbędne systemy pracy, pozwalające na odpowiednie rozprowadzanie ciepła oraz odprowadzanie powstającego dymu. Do ich wykonania stosuje się żeliwo szare klasy EN-GJL-150 oraz EN-GJL-200. Wybór materiału zależy od stopnia kontaktu z ogniem – im dłuższy i większy, tym lepszy materiał należy wybrać, aby cieszyć się przez długi czas z wkładu kominkowego. Wpływ na trwałość mają również wykorzystywane nowoczesne metody produkcji elementów, a także grubość ścianek odlewu.

  Bezpieczeństwo ponad wszystko

  Oczywiście dbamy o to, aby oferowane na naszej stronie internetowej produkty posiadały odpowiednie atesty. Dlatego też możemy zapewnić, że wszystkie żeliwne wkłady kominkowe z Kawmet mają wykonywane specjalistyczne badania przez Jednostkę Notyfikowaną nr 1450 - INSTYTUT NAFTY I GAZU - Sprawozdania z Badań nr 4527GU107, 4527GU207, 4525GU107, 4526GU107, 4064A1 10, 4064A2 10 oraz 4064A3 10. Zależy nam na tym, aby każdy klient otrzymał w pełni bezpieczny w użytkowaniu produkt gotowy do montażu w domu. Dlatego, jeśli zależy Ci na wysokiej wytrzymałości, a także i na jakości wykonania, to zapoznaj się bliżej z proponowanymi wkładami kominkowymi i wybierz odpowiedni model, spełniający Twoje wymagania!

 • Arcadia (Spartherm)

  Wkłady kominkowe spartherm logo

  W naszym sklepie odnajdziesz jedynie wysokiej jakości produkty od sprawdzonych producentów. Wśród nich posiadamy wyjątkowo wydajne, dwupłaszczowe wkłady kominkowe firmy Spartherm marki Arcadia. Posiadają one dwupłaszczowe palenisko z zewnętrznym stalowym korpusem. To, co je wyróżnia to wyjątkowa niska emisja spalin, które są dopalane. Fakt ten przekłada się na zmniejszoną ilość zużywanego opału. Dzięki konstrukcji szyby bez użycia ramki pozwalają na dużą widoczność ognia, a przez to dają efekt przytulności w pomieszczeniu.

  Wkład kominkowy od Sparthaterm dla Arcadii

  Produkty oferowane przez nas są niezwykle ekonomiczne. Posiadają opatentowany system, który dociska szybę podczas zamykania drzwiczek. Szyba jest wykonana ze szkła witroceramicznego w czarnej ramce. Dzięki zastosowanej technologii szamot w palenisku kumuluje ciepło, które może oddawać nawet po wygaśnięciu ognia. Powietrze jest doprowadzane jest do komory od góry. Modele stworzone dla Arcadii są dostosowane do współpracy z nadstawkami wyprodukowanymi przez Spartherm.

 • StoveItaly (Wkłady na...

  Wśród szerokiej gamy produktów odnajdą Państwo niezwykle wydajne i ekologiczne urządzenia stworzone we Włoszech. StoveItaly proponuje nam niezwykle ergonomiczne i łatwe w obsłudze wkłady kominkowe na pellet. Wszystkie z nich mogą posiadają termostat radiowy. Urządzenia posiadają systemy bezpieczeństwa elektroniczne i mechaniczne, które wyłączą piec, gdy tlenek węgla cofnie się do komory spalania. Nowoczesny design w połączeniu z wysoką jakością i bezpieczeństwem.

  Wkłady kominkowe na pellet od StoveItaly

  Włoska firma dzieli się z nami swoją ogromną wiedzą na temat spalania. Niezawodny sprzęt powstał w oparciu o najlepsze technologie, by zapewnić wydajność przy zachowaniu najwyższego stopnia ekologiczności. Ogrzewane na pellet piece sprawnie oddają ciepło pomieszczeniu, ciesząc przy tym nasz wzrok swoim wyszukanym designem. Komora spalania jest pokryta sprasowanym ogniotrwałym materiałem o sporej gęstości, który chroni ją przed korozją. Zredukowana jest dzięki niemu również emisja spalin. Podczas rozpalania automatycznie uruchomiona zostaje regulacja ciągu kominowego, a prosty sposób załadunku jeszcze bardziej ułatwia obsługę pieca.

 • Flamen

  FLAMEN, s.r.o. to czeski producent wkładów kominkowych powietrznych, wodnych i akumulacyjnych oraz dekoracyjnych kominków ogrodowych.

  Jakość produktów FLAMEN oparta jest na długoletnim doświadczeniu pracowników w zakresie rozwoju, produkcji i dystrybucji. Niektórzy nasi pracownicy kluczowi pracują w niniejszej branży od ponad 20 lat i bardzo dobrze znają wszelkie potrzeby oraz wymagania klientów.
  Najważniejszymi elementami są zawsze jakość, design i komfort użytkowania. Zwracamy dużą uwagę na wszystkie te aspekty i dbamy, aby nasze produkty posiadały następujące parametry:

  Jakość – części ruchome charakteryzujące się łatwą obsługą i trwałością, wysoka jakość wykonania bez żadnych niestabilnych elementów itd.

  Design – wkłady kominkowe z szybą posiadającą nadruk dekoracyjny, wybór z kilku typów ramek, włącznie z ramkami nierdzewnymi

  Komfort – łatwe otwieranie drzwiczek, sterowanie dopływem powietrza, niskie zużycie drewna i mniejsza częstotliwość dokładania paliwa.

  Ekologia i normy - nasze podejście do środowiska naturalnego oraz sprawności i efektywności wkładów potwierdzają certyfikaty wkładów kominkowe FLAMEN. Kominki spełniają nie tylko podstawową normę europejską EN 13229/A2, ale również rygorystyczne przepisy o standardach emisyjnych norm austriackich (15a-BVG) i niemieckich (BImSchV Stufe II).

  Wyjątkowość kominków FLAMEN polega na ich unikalnym i bardzo skutecznym systemie spalania FLAMclean: perfekcyjnie dopracowany system dystrybucji powietrza w komorze spalania oraz zestaw deflektorów wpływających na idealne spalanie, wysoką sprawność wkładu kominkowego i przede wszystkim czystą szybę wkładu, która nie zanieczyszcza się w trakcie eksploatacji.

 • Brunner

  Kominki Brunner

  Firma Brunner to zakorzenione w tradycji rodzinne przedsiębiorstwo, które ma swą siedzibę w regionie Niederbayern na austriacko-bawarskim pograniczu. BRUNNER to ludzie - najczęściej zabawni i przyjaźnie nastawieni do życia, ale jedno traktujący bardzo poważnie: szczerzy i dumni z firmy. Tradycyjne wartości i najnowocześniejsza technika idą w parze. W tej atmosferze powstają produkty, które pod względem jakości i rozwiązań technicznych nie mają sobie równych.

  Brunner jest od ponad 25 lat liderem na rynku europejskim w produkcji wkładów grzewczych do kominków i pieców kaflowych. Opracowane przez firmę produkty w proponowanych rozwiązaniach cechuje dbałość o środowisko naturalne, ekonomia ale również dążenie do doskonałości i najwyższej efektywności we wszystkich oferowanych technikach grzewczych. Urządzenia dostarczają ciepło w sposób oszczędny ,komfortowy oraz zgodny z zapotrzebowaniem. Decydując się na wkład kominkowy, wkład do pieca kaflowego lub kocioł grzewczy firmy Brunner, bardzo łatwo stwierdzić, że są one warte swojej ceny! Zakupione przez Państwa urządzenia zostały wykonany w całości przez doświadczonych fachowców.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów