Byrski

Wkłady kominkowe Byrski

Firma Byrski skupia się na produkcji i sprzedaży stalowych wkładów powietrznych. W swojej Byrski ofercie posiada wkłady kominkowe narożne, wkłady kominkowe z szybą prostą, z szybą trójstronną oraz wkłady kominkowe z szyba półokrągłą lub trapezową. Wszystkie wkłady kominkowe wykonane są ze stali kotłowej oraz wyposażone w szamotowe paleniska. P...

Firma Byrski skupia się na produkcji i sprzedaży stalowych wkładów powietrznych. W swojej Byrski ofercie posiada wkłady kominkowe narożne, wkłady kominkowe z szybą prostą, z szybą trójstronną oraz wkłady kominkowe z szyba półokrągłą lub trapezową. Wszystkie wkłady kominkowe wykonane są ze stali kotłowej oraz wyposażone w szamotowe paleniska. Producent umożliwił swoim klientom także odpowiedni dobór mocy grzewczej swoich wkładów kominkowych. Wkłady kominkowe Byrski posiadają najmniejszą nominalną moc grzewczą 8 kW przy produktach w wersji narożnikowej oraz pryzmatycznej. Moc grzewcza 12 kW jest dostępna we wkładach kominkowych z frontem narożnikowym, pryzmatycznym, z szybą prostą oraz w modelu trójstronnym. W najwyższą moc grzewczą tj. 15 kW zostały wyposażone wszystkie dostępne w sprzedaży wkłady kominkowe Byrski. Wysoką jakość wkładów kominowych Byrski potwierdza także obszar sprzedaży. Firma ta prowadzi dystrybucję swoich wkładów kominkowych na terenie całej Unii Europejskiej oraz na rynkach wschodnich.


Korzenie firmy zajmującej się produkcją asortymentu, w którego skład wchodzą kominki Byrski, sięgają połowy lat 80 XX wieku. Przez cały okres działalności, nieustannego rozwoju i rozszerzania oferty, wkłady kominkowe Byrski nieprzerwanie były na bieżąco z najnowszymi tendencjami w rozwoju urządzeń grzewczych.

 

Kominki Byrski trafiają do dystrybucji wyłącznie przy pomocy dystrybutorów regionalnych, co w praktyce przekłada się na zasięg ich sprzedaży obejmujący nie tylko całe terytorium Polski, ale również wkroczenie na rynek Europejski oraz krajów wschodnich.

Wkłady kominkowe Byrski to szeroka oferta asortymentu dedykowana do tych z Państwa, którym nie jest obojętny rodzaj ogrzewania. Użytkownicy kominków marki Byrski to szerokie grono osób nie bojących się najświeższych rozwiązań technicznych z zakresu rozwoju urządzeń grzewczych (m.in. wkładów kominkowych Byrski). Estetyczny wygląd oraz tanie użytkowanie jakimi mogą pochwalić się kominki Byrski sprawiają, że marka ta plasuje się w czołówce na rynku grzewczym.

Firma ta współpracuje ponadto z ośrodkami naukowymi, czego wynikiem jest stała poprawa jakości produktów dostępnych w jej ofercie. Zabieg ten generuje wzrost zaufania i pewność użytkowników co do sprawności urządzeń grzewczych tej marki – wszystko potwierdza tu stosowna dokumentacja. Wkłady kominkowe Byrski to również cały szereg rozwiązań ze sfery eko, dbających o naturalny porządek środowiska.


Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.