Biokominki

Biokominki

Nie każdy ma chęć, a także i możliwość zakupu domku jednorodzinnego. Jednak mimo to niektórzy marzą o tym, aby móc wieczorem popatrzeć się na delikatnie tlący się ogień. Dlatego też doskonałym rozwiązaniem, na które decyduje się coraz większa rzesza klientów jest biokominek. Te instalacje nie wydzielają żadnych spalin, sadzy czy gazów, przez co ...

Nie każdy ma chęć, a także i możliwość zakupu domku jednorodzinnego. Jednak mimo to niektórzy marzą o tym, aby móc wieczorem popatrzeć się na delikatnie tlący się ogień. Dlatego też doskonałym rozwiązaniem, na które decyduje się coraz większa rzesza klientów jest biokominek. Te instalacje nie wydzielają żadnych spalin, sadzy czy gazów, przez co nie ma konieczności tworzenia specjalnych przewodów, co wiąże się ze zminimalizowaniem wydatków inwestycyjnych. Jest to kolejna ogromna zaleta tego typu rozwiązania! Co więcej, nie trzeba się również martwić o to, że pies czy dziecko poparzą się. Zazwyczaj tego typu konstrukcje są montowane na ścianie, co pozwala na dopasowanie ich wysokości do indywidualnych preferencji każdego klienta.

Szeroki wybór modeli biokominków

Na naszej stronie internetowej można znaleźć szeroki wybór biokominków i to zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. Bez problemu każdy może dopasować odpowiedni model do indywidualnych wymagań i potrzeb. Proponujemy produktu stworzone w orientacji poziomej lub też pionowej. Istnieje możliwość kupna tego dodatku do wnętrza z obudową albo samego wkładu. Można więc wybrać model, który najlepiej wpisze się w obecny czy też planowany wystrój danej przestrzeni, gdzie miałaby zostać umieszczona ta konstrukcja.

Wysoka jakość biokominków w przystępnych cenach

Proponowane na naszej stronie internetowej biokominki cechują się niezwykle wysoką jakością wykonania, dzięki czemu będzie można się z nich cieszyć przez długi czas. Co więcej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy konkurencyjne ceny. Jak wspomnieliśmy wcześniej brak konieczności wykonywania inwestycji budowlanych znacznie obniża koszty inwestycji, a sam wybór tego typu instalacji jest znacznie niższy niż w przypadku standardowych konstrukcji opalanych drewnem.

Wybór tych produktów wiąże się z łatwym i szybkim montażem, a także prostotą użytkowania. To niezwykle istotne dla tych osób, które nie mają czasu na wielogodzinne i regularne porządki. Wystarczy dolewać odpowiedniego paliwa, aby moc cieszyć się z widoku ognia w salonie mieszkania!

Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Biokominki NordBio

  Wysokiej jakości biokominki norweskiej firmy NordBio są doskonałą alternatywą dla tradycyjnego kominka. Modele NordBio przystosowane są do montażu we wnęce z indywidualną zabudową. Istnieje również możliwość zawieszenia biokominków NordBio na ścianie.

 • Biokominki Ruby Fires

  Znalezione obrazy dla zapytania ruby fires logo

  Firma RubyFires od kilkunastu lat jest czołowym producentem biokominków i kominków elektrycznych wyróżniających się przede wszystkim: bezpieczeństwem użytkowania, wysoką jakością wykonania oraz szeroka gamą oferowanych produktów. Obudowy obu typów kominków są często takie same, czyli większość wzorów biokominków ma swoje odpowiedniki w modelach kominków elektrycznych (wkład bioetanolowy jest w nich zastąpiony wkładem elektrycznym).

 • Wkłady biokominkowe...

  Znalezione obrazy dla zapytania ruby fires logo

  Wkłady biokominkowe, tak jak wszystkie produkty firmy RubyFires są precyzyjnie wykonane z najlepszych materiałów dzięki czemu charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Wyposażone są w specjalne ceramiczne biopalenisko, które zapewnia bezpieczeństwo oraz równomierne spalanie bioetanolu. Dzięki możliwości stworzenia indywidualnej zabudowy do wkładów biokominkowych w dużym stopniu odzwierciedlają one tradycyjne kominki.

 • Biopaleniska Ruby Fires

  Znalezione obrazy dla zapytania ruby fires logo

  Biopaleniska firmy RubyFires to produkty dedykowane do indywidualnej zabudowy. Są to najbezpieczniejsze rozwiązania na rynku posiadające wewnętrzne wkłady ceramiczne zabezpieczające przed wylaniem się paliwa nawet przy przechyleniu lub przewróceniu biokominka, zapewniając równomierne bezzapachowe spalanie. Te opatentowane modele spełniają wszystkie normy Europejskie odnośnie bezpieczeństwa użytkowania i emisji produktów spalania (certyfikat TÜV ID 24293, certyfikat ET 324 2009 C1).

 • Biokominki...

  Znalezione obrazy dla zapytania kratki logo

 • Biokominki wiszące Kratki

  Znalezione obrazy dla zapytania kratki logo

 • Biokominki portalowe...

  Znalezione obrazy dla zapytania kratki logo

 • Biokominki Spartherm

  Firma Spartherm kładzie duży nacisk na design i jakość na najwyższym poziomie. Jako jeden z liderów rynku europejskiego  w technologii spalania, by spełnić Państwa marzenia rozwija nowe idee i technologie. Kominek na bioetanol Ebio-Fire jest kontynuacją tej tradycji.