Austroflamm

Wkłady kominkowe Austroflamm

Austroflamm specjalizuje się w produkcji bardzo wydajnych wkładów kominkowych. W sprzedaży znajdują się wkłady panoramiczne, klasyczne z szybą prostą oraz z szybą półokrągłą. Można także wybierać pomiędzy sposobem otwierania drzwi wkładów tj. systemem gilotynowym lub otwieraniem klasycznym na bok. Wszystkie wkłady kominkowe Austroflamm spełniają...

Austroflamm specjalizuje się w produkcji bardzo wydajnych wkładów kominkowych. W sprzedaży znajdują się wkłady panoramiczne, klasyczne z szybą prostą oraz z szybą półokrągłą. Można także wybierać pomiędzy sposobem otwierania drzwi wkładów tj. systemem gilotynowym lub otwieraniem klasycznym na bok. Wszystkie wkłady kominkowe Austroflamm spełniają wiele restrykcyjnych norm m.in. EN 13240. Poza ogólnymi normami europejskimi wkłady kominkowe Austroflamm spełniają także bardzo wyśrubowane normy krajowe jak przepisy austriackie zgodne z art. 15a BV-G oraz przepisy niemieckie tj. DIN plus. Wkłady Austroflamm umożliwiają także zastosowanie tzw. systemu HSM kumulującego ciepło nawet do 9 godzin. W ogólnym ujęciu wszystkie kominki firmy Austroflamm wykazują emisję spalin o 50% niższą w porównaniu do ogólnie obowiązujących ograniczeń, przy jednocześnie dużej wydajności cieplnej.

Już ponad dwie dekady minęły odkąd Kominki Austroflamm weszły na rynek. Przez te wszystkie lata ciężkiej pracy i zdobywania doświadczenia firma ta stała się jednym z liderów w produkcji urządzeń grzewczych jakimi są np. świetnej jakości wkłady kominkowe Austroflamm.

Jest wiele cech, które wyróżniają na rynku kominki Austroflamm lecz sztandarową pozycja jaką może poszczycić się ta firma jest niezaprzeczalnie zaawansowana technicznie i perfekcyjnie dopracowana technologia, której skuteczności nie imają się ani intensywność użytkowania ani nieubłaganie biegnący czas. Walorom technicznym jakie posiadają wkłady kominkowe Ausrtoflamm nie ustępują ani na krok zalety wynikające z estetyki wzornictwa produktów tej marki.

Kominki Austroflamm zasługują również na uwagę w przypadku jeśli zależy państwu na jakości i odpowiednio dużej wartości możliwości kumulacyjnych oraz izolacyjnych. Kontrolę nad paleniskiem ułatwiają tu wzorowo zaplanowane elementy jak np. rączka do uchylania drzwi, gwarantujące w pełni pozbawiony zagrożenia sposób użytkowania.

Wkłady kominkowe Austroflamm posiadają także w pełni odporną na działanie wysokich temperatur szybę, która ponadto została zaprojektowana w sposób maksymalizujący widoczność rozpalonego paleniska znajdującego się za nią. Dodatkową i jakże przydatną opcją, jaką posiadają kominki Austroflamm, jest nienastręczające większych problemów dokonanie zmiany kierunku uchylania drzwi, które w standardowej produkcji są prawostronne.

Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.