KFD

Kfd

Znalezione obrazy dla zapytania kfd kominki logo

KFD od wielu lat produkuje oraz sprzedaje na rynku polskim oraz zagranicznym szeroki wachlarz powietrznych  wkładów kominkowych, poczynając od stalowych wkładów kominkowych w wersji narożnikowej, panoramicznej oraz z frontem prostym. Wkłady KFD w wersji powietrznej posiadają otwieranie standardowe tj. na bok oraz otwieranie do góry tzw. gilotyn...

Znalezione obrazy dla zapytania kfd kominki logo

KFD od wielu lat produkuje oraz sprzedaje na rynku polskim oraz zagranicznym szeroki wachlarz powietrznych  wkładów kominkowych, poczynając od stalowych wkładów kominkowych w wersji narożnikowej, panoramicznej oraz z frontem prostym. Wkłady KFD w wersji powietrznej posiadają otwieranie standardowe tj. na bok oraz otwieranie do góry tzw. gilotynowe. W asortymencie urządzeń grzewczych KFD znajdują się także żeliwne, powietrzne wkłady kominkowe. Kominki w wersji żeliwnej dostępne są z frontem prostym, narożnikowym, pryzmatycznym oraz z frontem półokrągłym. Wszystkie wkłady kominkowe wykonane ze stali KFD wyposażył w możliwość doprowadzenia powietrza z zewnątrz. Tylko wybrane żeliwne wkłady kominkowe tego producenta posiadają możliwość doprowadzenia świeżego powietrza z zewnątrz. Przykładem tego typu wkładu kominkowego może być model KFD iLUX 90+. Bardzo popularnym produktem tego producenta są wkłady z serii Linea. Są to kominki z otwieraniem górnym drzwi oraz bardzo wąskim lub szerokim frontem, nawet powyżej jednego metra.


Oferta na kominki KFD obejmuje cały szereg urządzeń grzewczych, starannie wykonanych z dwóch rodzajów materiału: żeliwne lub stalowe. Wzornictwo jakim projektanci obdarzyli wkłady kominkowe KFD jest w pełni nowoczesne i sprawia, że z czystym sumieniem można stwierdzić, że ich rola jako nie tylko elementu grzewczego, ale także ozdobnego, jest wzorowo spełniona. Moc grzewcza jaką dysponują kominki KFD jest różna, co tym samym ma duże znaczenie dla potencjalnego nabywcy, ze względu na to, iż może on bez większych problemów dopasować produkt przedstawiony w ofercie do swoich własnych potrzeb. Solidnie wykonane, a tym samym maksymalnie bezawaryjne wkłady kominkowe KFD stanowią satysfakcjonującą alternatywę na rynku urządzeń grzewczych, co gorliwie potwierdzają ich zadowoleni użytkownicy.

 

Producent wytwarzający kominki KFD zadbał również w każdym przypadku by produkty przez niego wytwarzane były w 100% bezpieczne. Na szczególna uwagę, jeśli chodzi o wkłady kominkowe KFD zasługuje ich bardzo zadowalająca wydajność, sprawiająca, że domowy klimat jest nie tylko milszy, ale i wyraźnie cieplejszy przez długi czas. W przypadku kominków marki KFD nie należy również zapomnieć o ich wyjątkowo prostej obsłudze – aż chce się nigdy nie odchodzić od kominka tej firmy. Kominki KFD to po prostu najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują solidnego produktu do ogrzewania ciągłego swojego domu.


Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.