Kawmet

Kawmet

Wysoka jakość, za którą stoi wieloletnie doświadczenie. Tak w kilku słowach można opisać produkty polskiej marki powstałej w 1981 roku Kawmet. Już od samego początku działalność firmy była nastawiona na wytwarzanie wszelkiego rodzaju żeliwnych produktów w postaci m.in. urządzeń grzewczych, części maszyn, odlewów armatury, a nawet i odlewów artys...

Wysoka jakość, za którą stoi wieloletnie doświadczenie. Tak w kilku słowach można opisać produkty polskiej marki powstałej w 1981 roku Kawmet. Już od samego początku działalność firmy była nastawiona na wytwarzanie wszelkiego rodzaju żeliwnych produktów w postaci m.in. urządzeń grzewczych, części maszyn, odlewów armatury, a nawet i odlewów artystycznych! Odlewnia ta to tradycja rodzinna – przekazywana z pokolenia na pokolenie. Właśnie dlatego można zaufać wytwarzanym konstrukcjom z Kawmet. Dzięki precyzji wykonania, a także fachu, przedsiębiorstwo zaczęło zajmować się produkcją żeliwnych wkładów kominkowych. Nie poprzestano jednak tylko na tym. Obecnie w ofercie można również spotkać zarówno piece wolnostojące, jak i te uniwersalne.

Wysoka jakość w parze z trwałością

Wszystkie wykonane przez Kawmet żeliwne wkłady kominkowe zostały stworzone w taki sposób, aby bez problemu mogły być używane przez cały czas. Konstrukcję wyposażono w niezbędne systemy pracy, pozwalające na odpowiednie rozprowadzanie ciepła oraz odprowadzanie powstającego dymu. Do ich wykonania stosuje się żeliwo szare klasy EN-GJL-150 oraz EN-GJL-200. Wybór materiału zależy od stopnia kontaktu z ogniem – im dłuższy i większy, tym lepszy materiał należy wybrać, aby cieszyć się przez długi czas z wkładu kominkowego. Wpływ na trwałość mają również wykorzystywane nowoczesne metody produkcji elementów, a także grubość ścianek odlewu.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Oczywiście dbamy o to, aby oferowane na naszej stronie internetowej produkty posiadały odpowiednie atesty. Dlatego też możemy zapewnić, że wszystkie żeliwne wkłady kominkowe z Kawmet mają wykonywane specjalistyczne badania przez Jednostkę Notyfikowaną nr 1450 - INSTYTUT NAFTY I GAZU - Sprawozdania z Badań nr 4527GU107, 4527GU207, 4525GU107, 4526GU107, 4064A1 10, 4064A2 10 oraz 4064A3 10. Zależy nam na tym, aby każdy klient otrzymał w pełni bezpieczny w użytkowaniu produkt gotowy do montażu w domu. Dlatego, jeśli zależy Ci na wysokiej wytrzymałości, a także i na jakości wykonania, to zapoznaj się bliżej z proponowanymi wkładami kominkowymi i wybierz odpowiedni model, spełniający Twoje wymagania!

Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie