Gall

Wkłady kominkowe Gall

Znalezione obrazy dla zapytania zimpex logo

Producentem powietrznych wkładów kominkowych jest polski producent Zimpex z Nowej Soli, który wytwarza i sprzedaje wkłady kominkowe na rynku polskim oraz zagranicznym. Wszystkie powietrzne wkłady kominkowe Gall produkowane są zgodnie z normą ISO 9001-2008 oraz objęte są 5 letnią gwarancją. Wkłady kominkowe Gall obejmują  wersje GALL 600 z szybr...

Znalezione obrazy dla zapytania zimpex logo

Producentem powietrznych wkładów kominkowych jest polski producent Zimpex z Nowej Soli, który wytwarza i sprzedaje wkłady kominkowe na rynku polskim oraz zagranicznym. Wszystkie powietrzne wkłady kominkowe Gall produkowane są zgodnie z normą ISO 9001-2008 oraz objęte są 5 letnią gwarancją. Wkłady kominkowe Gall obejmują  wersje GALL 600 z szybrem, GALL 700 bez szybra lub GALL 700 z szybrem i dolotem powietrza, GALL 700 z frontem panoramicznym i GALL 700P z szybrem. Przy zakupie wkładów kominkowych Gall możecie Państwo liczyć także na dostępność całej gamy części dodatkowych oraz zamiennych. W sprzedaży znajdują się m.in.  stojaki pod wkłady, reduktory żeliwne, szyby oraz drzwiczki kominkowe.

Polska firma odpowiedzialna za wyrób wysokiej klasy urządzeń grzewczych jakimi są kominki GALL, do wykonania swoich produktów używa żeliwa. Wkłady kominkowe GALL posiadają szeroki wybór modeli idealnych do zabudowy według zarówno współczesnych jak i tradycyjnych trendów. Jest to zasługą wyglądu przedniej części jaką posiadają kominki GALL, która jest w pełni gładka i pasuje do każdego rodzaju wystroju wnętrza, w którym ma się znaleźć. Niewątpliwą i ważną zaletą jaka posiadają wkłady kominkowe GALL jest to, że ich zakup bardzo szybko zaczyna przynosić użytkownikom profity w postaci nie tylko solidnego i sprawnie działającego urządzenia grzewczego, ale i oszczędności związanych z jego eksploatacją.

 

Ceny w ramach asortymentu marki GALL są bardzo atrakcyjne i przystosowane do możliwości finansowych każdego potencjalnego klienta. Kominki GALL łączą w sobie ekonomiczne użytkowanie z estetycznym wyglądem. Świetna jakość wykonania, zręcznie przeplata się w tym przypadku z widocznym doświadczeniem firmy w tworzeniu urządzeń grzewczych. Wkłady kominkowe GALL to inwestycja na bardzo długie lata, którą niewątpliwie będą Państwo polecać już od chwili pierwszego użytkowania. Przez wiele lat istnienia marki GALL jakość, wydajność oraz dopracowanie szczegółów weszły na poziom, który charakteryzuje działalność liderów w tej branży.


Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.