Kominki gazowe

Kominki gazowe

Ciepły płomień bijący z uroczego paleniska ociepli i umili każdy zimowy wieczór, wypełniając pomieszczenie romantycznym migotaniem. Kominek gazowy doda przytulności wnętrzu Twojego domu, przemieniając przestrzeń wokół siebie w ciepły i bezpieczny kąt, w którym spędzisz mile czas w atmosferze relaksu. Wyróżniające się swoją zaawansowaną technolog...

Ciepły płomień bijący z uroczego paleniska ociepli i umili każdy zimowy wieczór, wypełniając pomieszczenie romantycznym migotaniem. Kominek gazowy doda przytulności wnętrzu Twojego domu, przemieniając przestrzeń wokół siebie w ciepły i bezpieczny kąt, w którym spędzisz mile czas w atmosferze relaksu. Wyróżniające się swoją zaawansowaną technologią i nowoczesnym designem kominki gazowe nie pozwolą Ci zmarznąć, a przy tym staną się atrakcyjnym elementem aranżacji wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego salonu w Poznaniu.

Faber MatriX

Kominek gazowy z linii MatriX do montażu wewnątrz to flagowy produkt firmy Faber. Modułowa budowa pozwala Ci na skonstruowanie i wykończenie idealnego i zgodnego z Twoimi preferencjami urządzenia. Doskonale dopasujesz wymiary urządzenia do warunków w Twoim domu, w jak najlepszy sposób eksponując palenisko. W swobodny sposób możesz decydować o jego wyglądzie i wykończeniu. Wyborem objęta jest również kwestia rodzaju gazu, którym urządzenie będzie opalane – czy będzie to gaz ziemny czy propan. Linia proponuje również elektryczne i bezemisyjne modele.

Kominek stworzony na Twoją miarę

Sam komponujesz wygląd paleniska. Moduły pozwalają Ci na podjęcie decyzji między zróżnicowanymi opcjami rozmiarów, modeli i dekoracji. Możesz opracować projekt z pomocą profesjonalnego zespołu, mając pewność, że trafi do Ciebie produkt w 100% sprawny, przetestowany i bezpieczny. Fachowcy dokonają jego instalacji u Ciebie.

Niezwykłe kominki od Fabera

Nowoczesne technologie w atrakcyjnych cenach, minimalistyczna stylistyka, najlepsze palniki. Modele jedno- dwu- i trójstronne stworzą przytulną atmosferę w każdym wnętrzu. Wygodne sterowanie zdalne pozwoli dostosować wysokość płomieni do indywidualnych potrzeb. Prezentujemy rozwiązania, które odmienią wnętrza Twojego domu czy mieszkania i stworzą przytulne miejsce do odpoczynku. Samodzielnie możesz sterować działaniem urządzenia i ustawiać rozmiar płomienia. Jest bezwonne i nie wymaga kupowania wkładu czy usuwania popiołu. Jego ogromną zaletą jest wygoda użytkowania, które nie wymaga dużych nakładów pracy.

Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Faber

  W 1844 roku we fryzyjskiej miejscowości Franeker rozpoczęła się historia dzisiejszej marki Faber. Jan Gerrits Faber wybudował kuźnię, która dała początek obecnemu asortymentowi kominków i pieców. Wiele osób spędziło dzieciństwo przy pierwszych piecach gazowych firmy Faber, zbudowanych w czasach, gdy w latach 60. XX wieku korzystanie z gazu stawało się coraz powszechniejszym zjawiskiem. Jak wspaniale było wrócić do domu i ogrzać się przy piecu gazowym! Albo spędzić resztę dnia razem z przyjaciółmi lub rodziną.

  Od tamtego czasu marka Faber nie spoczywała na laurach. Opracowano wiele nowych produktów i technik. Firma Faber ma na swoim koncie różne wynalazki, które dzisiaj są traktowane jako standard na rynku międzynarodowym. Te unikalne innowacje mają na celu wspólne korzystanie i czerpanie jak największej przyjemności z ognia.

  Faber to znana nazwa w branży kominków gazowych i pieców elektrycznych, a także w przypadku wytrzymałych pieców opalanych drewnem czy zewnętrznych kominków… Wszystko jest możliwe! Spełniamy potrzeby klientów, którzy chcą czerpać przyjemność z ognia. Ogromny wybór, dowolne życzenia… marka Faber zapewnia jakość i odpowiednią atmosferę w domu, a także w miejscu pracy, apartamencie czy domku letniskowym.

  Nasza pasja łączy się z ogniem! Razem cieszymy się atmosferą, przyjemnością i ciepłem – wszystkim, co daje ogień. O to nam chodzi. Razem pożytecznie spędzamy czas. Czas przeznaczony dla rodziny, przyjaciół i nas samych. W miejscu, w którym można porozmawiać, posłuchać opowieści i cieszyć się nimi; gdzie można zyskać nową energię i pomysły.

  Dzięki bogatemu asortymentowi możemy sprawić, że kominek Faber będzie pasował do każdego miejsca. Na pewno istnieje kominek także dla Ciebie. Faber to przecież znana w Europie, renomowana marka w branży kominków i pieców.