Biokominki Ruby Fires

Biokominki ruby fires

Znalezione obrazy dla zapytania ruby fires logo

Firma RubyFires od kilkunastu lat jest czołowym producentem biokominków i kominków elektrycznych wyróżniających się przede wszystkim: bezpieczeństwem użytkowania, wysoką jakością wykonania oraz szeroka gamą oferowanych produktów. Obudowy obu typów kominków są często takie same, czyli większość wzorów biokominków ma swoje odpowiedniki w modelac...

Znalezione obrazy dla zapytania ruby fires logo

Firma RubyFires od kilkunastu lat jest czołowym producentem biokominków i kominków elektrycznych wyróżniających się przede wszystkim: bezpieczeństwem użytkowania, wysoką jakością wykonania oraz szeroka gamą oferowanych produktów. Obudowy obu typów kominków są często takie same, czyli większość wzorów biokominków ma swoje odpowiedniki w modelach kominków elektrycznych (wkład bioetanolowy jest w nich zastąpiony wkładem elektrycznym).

Więcej
Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • 2 790,00 zł W magazynie

  Model Cuneo to mobilny biokominek wyróżniający się nowoczesnym wyglądem, wysoką jakością wykonania. Model pochodzi z kolekcji Indoor/Outdoor i może być używany również na tarasie, balkonie, w ogrodzie (zestaw zawiera pokrowiec). Obudowa wykonana jest z Betonlook (połączenie materiału syntetycznego i kamienia) imitującego wygląd betonu, lekka i dostępna w...

  2 790,00 zł
  W magazynie
 • 2 890,00 zł W magazynie

  Model Goya  to wiszący biokominek wyróżniający się nowoczesnym wyglądem, prostym montażem i obsługą. Idealny do niewielkich pomieszczeń. Obudowa wykonana jest z wysokogatunkowej płyty MDF, dostępna w kolorze białym, srebrnym połączona z czarnym stalowym wkładem lakierowanym żaroodporna farbą, posiadającym z tyłu izolację termiczną zabezpieczającą ścianę.

  2 890,00 zł
  W magazynie
 • 4 090,00 zł W magazynie

  Model Cilo (Silo) to mobilny biokominek wyróżniający się surowym nowoczesnym wyglądem. Model ten został zbudowany we współpracy z projektantem Hansem Daalderem. Pełną mobilność zapewniają wbudowane rolki. Obudowa wykonana jest ze stali lakierowanej proszkowo żaroodporną farbą na kolor czarny.

  4 090,00 zł
  W magazynie
 • 4 190,00 zł W magazynie

  Model Quero to wiszący biokominek wyróżniający się nowoczesnym wyglądem oraz łatwym montażem. Quero powstał przy współpracy RubyFires  z  projektantem Hansem Daalderem. Obudowa paleniska wykonana jest ze stali lakierowanej na czarno, dostępna z blatem pionowym w kolorze: inox, czarnym, cortensteel (pordzewiałym). Istnieje możliwość regulacji wysokości...

  4 190,00 zł
  W magazynie
 • 4 670,00 zł W magazynie

  Model Lasize to mobilny biokominek wyróżniający się nowoczesnym wyglądem oraz łatwym przemieszczaniem w dowolne miejsce w domu, które zapewniają wbudowane rolki. Dolna część biokominka może służyć jako mobilna szafka. Obudowa wykonana jest z wysokogatunkowej płyty MDF, dostępna w kolorze: białym, srebrnym połączona z czarnym stalowym wkładem lakierowanym...

  4 670,00 zł
  W magazynie
 • 4 590,00 zł W magazynie

  Model Milano to biokominek wyróżniający się surowym nowoczesnym wyglądem. Pochodzi z kolekcji Indoor/Outdoor i może być używany na tarasie, balkonie, w ogrodzie. Obudowa wykonana jest z Betonlook (połączenie materiału syntetycznego i kamienia) imitującego wygląd betonu.

  4 590,00 zł
  W magazynie
 • 5 190,00 zł W magazynie

  Model Umbria to nowoczesny wiszący biokominek wyróżniający się niepowtarzalnym wyglądem i prostym montażem. Obudowa wykonana jest z wysokogatunkowej płyty MDF, dostępna w kolorze białym, połączona z czarnym stalowym wkładem lakierowanym żaroodporna farbą, posiadającym z tyłu izolację termiczną zabezpieczającą ścianę.

  5 190,00 zł
  W magazynie
 • 4 780,00 zł W magazynie

  Model Atri to wiszący/wolnostojący biokominek wyróżniający się nowoczesnym kształetem i tworzący długą linię ognia. Powstał w wyniku współpracy RubyFires z firmą Studio Mango. Obudowa wykonana jest z aluminium i dostępna w kolorach srebrny, czarny w wersji: zawieszanej (ściana tylnia czarna) lub wolnostojącej (w komplecie z nóżkami).

  4 780,00 zł
  W magazynie
 • 6 090,00 zł W magazynie

  Model Nuoro to biokominek wyróżniający się surowym nowoczesnym wyglądem. Pochodzi z kolekcji Indoor/Outdoor i może być używany również na tarasie, balkonie, w ogrodzie. Obudowa wykonana jest z Betonlook (połączenie materiału syntetycznego i kamienia) imitującego wygląd betonu.

  6 090,00 zł
  W magazynie
 • 9 780,00 zł W magazynie

  Model Louis firmy RubyFires to portalowy biokominek wyróżniający się klasycznym wyglądem. Na zdjęciu widoczny w kolorze C02 z akcesoryjnym zestawem Polan 6 mini i efektem żarzenia.

  9 780,00 zł
  W magazynie
 • 10 480,00 zł W magazynie

  Model Ambiance to duży nowoczesny biokominek w kształcie filaru. Obudowa wykonana jest z lakierowanej wysokogatunkowej płyty MDF w kolorze białym. Dostępna w wersji dostawianej do ściany lub dwustronnej dedykowanej do montażu na środku pomieszczenia.

  10 480,00 zł
  W magazynie
 • 7 890,00 zł W magazynie

  Klasyczny portalowy biokominek marki RubyFires® seria Cadiz (na ścianę prostą) idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Wykonany z najwyższej jakości materiałów obudowa wykonana z FossilStone (fornir z naturalnego kamienia - trawertynu). Bardzo wygodny i łatwy w montażu. Rodzaj paliwa: bioplaiwo z biologicznego alkoholu.Dostępny w kolorach: F02, F03...

  7 890,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów