StoveItaly (Wkłady na pellet)

Stoveitaly (wkłady na pellet)

Wśród szerokiej gamy produktów odnajdą Państwo niezwykle wydajne i ekologiczne urządzenia stworzone we Włoszech. StoveItaly proponuje nam niezwykle ergonomiczne i łatwe w obsłudze wkłady kominkowe na pellet. Wszystkie z nich mogą posiadają termostat radiowy. Urządzenia posiadają systemy bezpieczeństwa elektroniczne i mechaniczne, które wyłączą p...

Wśród szerokiej gamy produktów odnajdą Państwo niezwykle wydajne i ekologiczne urządzenia stworzone we Włoszech. StoveItaly proponuje nam niezwykle ergonomiczne i łatwe w obsłudze wkłady kominkowe na pellet. Wszystkie z nich mogą posiadają termostat radiowy. Urządzenia posiadają systemy bezpieczeństwa elektroniczne i mechaniczne, które wyłączą piec, gdy tlenek węgla cofnie się do komory spalania. Nowoczesny design w połączeniu z wysoką jakością i bezpieczeństwem.

Wkłady kominkowe na pellet od StoveItaly

Włoska firma dzieli się z nami swoją ogromną wiedzą na temat spalania. Niezawodny sprzęt powstał w oparciu o najlepsze technologie, by zapewnić wydajność przy zachowaniu najwyższego stopnia ekologiczności. Ogrzewane na pellet piece sprawnie oddają ciepło pomieszczeniu, ciesząc przy tym nasz wzrok swoim wyszukanym designem. Komora spalania jest pokryta sprasowanym ogniotrwałym materiałem o sporej gęstości, który chroni ją przed korozją. Zredukowana jest dzięki niemu również emisja spalin. Podczas rozpalania automatycznie uruchomiona zostaje regulacja ciągu kominowego, a prosty sposób załadunku jeszcze bardziej ułatwia obsługę pieca.

Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.