Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym

Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym

Wszystkie wkłady kominkowe z płaszczem wodnym wykonane są z wysokiej jakości stali kotłowej. Kominki przystosowane zostały do pracy w grzewczych układach otwartych oraz zamkniętych. Wkłady wodne dostępne są w wersjach narożnikowych (narożnych), na ścianę prostą, z frontem pryzmatycznym oraz półokrągłym. Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym są w s...

Wszystkie wkłady kominkowe z płaszczem wodnym wykonane są z wysokiej jakości stali kotłowej. Kominki przystosowane zostały do pracy w grzewczych układach otwartych oraz zamkniętych. Wkłady wodne dostępne są w wersjach narożnikowych (narożnych), na ścianę prostą, z frontem pryzmatycznym oraz półokrągłym. Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym są w stanie nie tylko ogrzać mieszkanie czy też dom, ale także wodę użytkową w zasobniku. Kominki z płaszczem wodnym znajdujące się w naszej ofercie posiadają w każdym modelu klasyczne otwieranie drzwi tj. na bok. W sprzedaży posiadamy także wkłady kominkowe z otwieraniem drzwi do góry tzw. otwieraniem gilotynowym. Wszystkie kominki wodne posiadają komory spalania wyłożone płytami szamotowym wermikulitowymi lub thermottowymi. Oferujemy kominki wodne takich producentów jak Hajduk, Lechma, Byrski, Spartherm, Romotop, Kratki.pl.


Kominki z płaszczem wodnym oferowane przez firmę Kominki Rudny to wyłącznie produkty najwyższej jakości, jaką mogą zaoferować liderzy produkcyjni w branże urządzeń grzewczych. Salon (właściwie to dwa) firmy Kominki Rudny znajduje się na terenie Poznania. W każdym z nich znajdą Państwo rzetelną obsługę oraz gwarancję profesjonalnego doradztwa w kupnie i wyborze tak zaawansowanego technicznie produkty jakim są kominki z płaszczem wodnym. Wnętrze domu, który posiada w swoim wyposażeniu taki kominek, już od samego wejścia daje nam odczuć znaczną różnicę temperatury, zarówno otoczenia jak i emocji.

 

Kominki z płaszczem wodnym jakie posiadamy w sprzedaży to wynik doświadczonej pracy specjalistów zatrudnionych w siedzibach najbardziej prestiżowych marek oferujących tenże asortyment. Każda konstrukcja, jaką oferujemy naszym klientom, to wyrób odznaczający się zarówno ekonomiką pracy jak i wydajnością. Kominki z płaszczem wodnym firm, które posiadamy w ofercie są także szczegółowo dopracowane pod względem estetycznym – gwarantujemy, iż efekt, jaki wywołują, zdoła zadowolić nawet najbardziej wybrednego klienta. Nawet taki użytkownik po zakupie produktu z naszego asortymentu obejmującego kominki z płaszczem wodnym, szybko odkryje niewątpliwe zalety tego rozwiązania grzewczego.


Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Spartherm

  Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym firmy Spartherm reprezentują najwyższy poziom bezpieczeństwa a jednocześnie oryginalny design i wizję ognia. Wodne wkłady kominkowe Spartherm produkowane oraz sprzedawane są w seriach Mini oraz Varia. Dostępne są modele narożne, tunelowe, kominki z szybą prostą oraz półokrągłą. Kominki Spartherm dostosowane są do budownictwa tradycyjnego oraz do budownictwa pasywne, co stanowi prawdziwy przełom w produkcji wodnych wkładów kominkowych. Wszystkie kominki z płaszczem wodnym Spartherm posiadają szamotowe komory spalania, system docisku drzwi oraz bezpośrednie doprowadzenie powietrza do komory spalania z zewnątrz budynku. Możecie Państwo wybierać pomiędzy kominkami wodnymi z tradycyjnym otwieraniem drzwi tzn. otwieraniem na bok lub otwieraniem drzwi do góry tzw. gilotynowym otwieraniem. Wkłady kominkowe posiadają także możliwość zastosowania bezramowej konstrukcji drzwi, co w niesamowity sposób zwiększa widok ognia w palenisku.  

 • Hajduk

  Wkłady kominkowe Hajduk

  W ofercie naszej odnajdziesz szeroki zakres nowoczesnych produktów. Polecamy szczególnie wkłady kominkowe firmy Hajduk, powietrzne oraz wykorzystujące płaszcz wodny. Od wyboru tego produktu zależy efektywność spalania, jego jakość, wydajność i oddziaływanie na środowisko.

  Wkład kominkowy

  Z płaszczem wodnym lub konwekcyjny - to dwa główne rodzaje, które proponuje nam Hajduk. Wybór odpowiedniego rodzaju zależy od systemu ogrzewania, z którym chcesz go połączyć - z powietrznym systemem czy z wodną instalacją CO. Może stanowić dodatkowe, a nawet główne źródło ogrzewania. Masz możliwość wyboru z wielu różnych wersji nowoczesnych i certyfikowanych rozwiązań, dobierając odpowiedni kształt, rozmiar, oszklenie. Posiadamy modele z prostym, bocznym oraz panoramicznym przeszkleniem.

  Innowacyjność technologiczna

  Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych zapewnia nie tylko dobrą wydajność systemu, ale również bezpieczeństwo i wygodę w obsłudze. Wybór produktów od tego producenta pozwoli zminimalizować koszty ogrzewania oraz uzyskać maksymalną ilość ciepła.

 • Byrski

 • Romotop

  Znalezione obrazy dla zapytania romotop logo

 • Kratki

  Znalezione obrazy dla zapytania kratki logo

  Naszym klientom proponujemy wysokiej jakości i ekologiczne produkty. Polecamy szczególnie wkłady kominkowe firmy Kratki. Wykonane z wysokogatunkowych materiałów oraz przebadane systemy doprowadzają ciepło do pomieszczeń, wykorzystując technikę dystrybucji gorącego powietrza lub płaszcza wodnego. Szeroki wybór pozwala każdemu Klientowi dopasować produkt do indywidualnych potrzeb.

  Wkład kominkowy od firmy Kratki

  Z płaszczem wodnym, powietrzne i gazowe systemy mają na celu dystrybucję gorącego powietrza w budynku. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań pozwoliło zwiększyć efektywność spalania i dystrybuowania ciepła. Dzięki regulacji nóżek łatwo ustabilizujesz jego pozycję. Z łatwością również dostosujesz stopień dostępu powietrza. Modele z systemem dopalania spalin pozwalają znacząco zredukować ilość emitowanych do środowiska szkodliwych substancji.

  Element dekoracyjny

  Dzięki przeszkleniu produkt zyskuje cechy nowoczesnej dekoracji wnętrza, który dodatkowo optycznie powiększy jego front. Będzie stanowić uroczy element aranżacji wnętrza, dostarczając ciepło całemu budynkowi.

 • Uniflam

  Znalezione obrazy dla zapytania uniflam logo

 • BEF

  Jeśli zależy Ci na ekologicznych i wysoce energooszczędnych, wydajnych rozwiązaniach, zapoznaj się z naszą ofertą. Prezentujemy najlepsze wkłady kominkowe z płaszczem wodnym marki BEF. Seria proponowanych przez czeską markę modeli wkładów w maksymalny sposób wykorzystuje ciepło do ogrzania całego budynku.

  Ekologiczny kominek od firmy BEF

  Efektywne rozwiązanie, które odznacza się nie tylko wysoką czystością, ale również sprawnością spalania przy maksymalnej wydajności ciepła. Zastosowano w nim innowacyjny pomysł w postaci płaszcza wodnego, który gwarantuje łatwiejsze czyszczenie. Paleniska wyłożono specjalnym materiałem, Carconem, który akumuluje ciepło i zapewnia ładny widok płomienia. Produkt jest niezwykle łatwy w obsłudze. Zastosowanie dokładnie opracowanych systemów pozwala na minimalne przekazanie ciepła przez szkło przy maksymalnym zwiększeniu mocy wymiennika. Możliwe jest również podłączenie regulacji elektronicznej spalania, dzięki dostępowi powietrza z zewnątrz. Dolot powietrza pozwala również lepiej wykorzystać moc spalania na ogrzewanie wody.

 • Unico

  Wkład kominkowy z płaszczem wodnym to rozwiązanie odpowiednie dla osób chcących zmniejszyć swoje wydatki na ogrzewanie. Zastosowana w nich technologia płaszcza wodnego, wykorzystuje ciepło które daje nam kominek, podgrzewając wodę i przekierowując je na użytek centralnego ogrzewania. Z racji sezonowości okresu wykorzystywania kominka, wkłady kominkowe z płaszczem wodnym muszą współpracować z innym źródłem ciepła – jest to zresztą wymagane prawnie. Dlatego też na wkład kominkowy z płaszczem wodnym powinniśmy zdecydować się już przy fazie projektowania domu, lub przed generalnym remontem.
  W tym dziale znajdą Państwo naszą ofertę wkładów kominkowych z płaszczem wodnym. Polecamy szczególnie wkłady z serii Nemo – w których powietrze dostarczane jest przez specjalny system kanałów doprowadzających, oraz wkłady kominkowe z płaszczem wodnym z serii Neptun – klasyczne paleniska rusztowe, czyli takie w których powietrze dostarczane jest przez umieszczony w centralnej części kominka popielnik.
  Wkład z płaszczem wodnym pomoże w ekonomicznym dogrzaniu naszego domu. W odróżnieniu od klasycznych wkładów, generowane przez kominek ciepło nie ulatuje wraz z dymem, a wykorzystywane jest do wspomożenia pracy instalacji cieplnej. Z racji tego że niemalże cała powierzchnia otaczająca wkład to tzw. „płaszcz”, w pełni wykorzystuje się uzyskiwane przez kominek ciepło, nie tylko do ogrzania pokoju w którym się on znajduje, ale także wszystkich innych pomieszczeń. Przykładowo – w sezonie grzewczym, rozpalenie kominka na parę godzin potrafi zmniejszyć koszty ogrzewania domu gazem o około 30%. Wkłady tego rodzaju wymagają specjalnej instalacji i zazwyczaj kosztują więcej. Kiedy jednak planujemy projekt domu energooszczędnego, to wkład, wraz z panelami słonecznymi i nowoczesnym piecem CO, potrafią trwale zmniejszyć koszty ogrzewania domu.

 • Arysto

  Innowacyjne energooszczędne rozwiązania do Twojego domu! Poznaj wkłady kominkowe z płaszczem wodnym od marki Arysto, które efektywniej wykorzystują ciepło spalania od tradycyjnych modeli powietrznych. Między ścianami korpusu poprowadzono płaszcz wodny gromadzący ciepło, który transportuje je do grzejników.

  Wkłady kominkowe Arysto z płaszczem wodnym

  Do ich wykonania producent wykorzystuje materiały wysokiej trwałości, dzięki czemu są bardzo wydajne. Pojemne komory spalania wyłożone zostały szamotem o grubości 4 cm, a wszystkie elementy stalowe połączono spawem ciągłym. Proces palenia może być sterowany za pomocą regulatora powietrza oraz szybra. Odznaczają się nie tylko funkcjonalnością, ale również bezpieczeństwem eksploatacji. Są doskonałym rozwiązaniem do energooszczędnych domków jednorodzinnych jako główne lub dodatkowe źródło ciepła. Dzięki innowacyjnej konstrukcji monolitycznej niemożliwym staje się rozszczelnienie wkładu. Wszystkie modele wyposażono w system dopalania spalin i deflektor. Są przystosowane do ciągłego palenia.

 • MCZ

  Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym renomowanej włoskiej firmy MCZ. Wkłady na pelet oraz drewno.

 • Kobok

  Słowacki producent niezawodnych i wytrzymałych wkładów kominkowych na drewno.

  Gwarancja 7 lat na korpus oraz 2 lata na szamot i ruszt. Produkty firmy Kobok można stosować w domach z rekuperacją.

 • Kawmet

  Odlewnia żeliwa i metali nieżelaznych KAW-MET zajmuje się produkcją odlewów od 1981 r. 
  Od początku istnienia działalność zakładu nastawiona była na produkcję żeliwnych urządzeń grzewczych, odlewów armatury przemysłowej, części maszyn i odlewów artystycznych. Od kilkunastu lat podstawą produkcji są żeliwne wkłady kominkowe, piece wolno stojące i piece uniwersalne.

  Odlewnia jest firmą o długoletniej tradycji rodzinnej, gdzie zdobyta w praktyce wiedza i doświadczenie przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Historia zakładu sięga jeszcze roku 1981, kiedy to  w miejscowości Wapowce koło Przemyśla działalność w branży odlewniczej rozpoczął Stanisław Kawiński – ojciec obecnego właściciela Marka Kawińskiego.

  Wszystkie żeliwne wkłady kominkowe KAWMET przystosowane są do użytku ciągłego i posiadają niezbędne systemy pracy.

  Wkłady wykonane są z gatunkowego żeliwa szarego klasy EN-GJL-150 i EN-GJL-200, w zależności od stopnia kontaktu z ogniem. Dzięki zastosowaniu najbardziej nowoczesnych metod wykonania elementów żeliwnych, wysokiej jakości żeliwa o grubej ściance odlewu (w porównaniu z konkurencją) możemy zagwarantować bardzo wysoką trwałość i bezawaryjność naszych wkładów.

  Wszystkie nasze wyroby posiadają badania wykonane przez Jednostkę Notyfikowaną nr 1450 - INSTYTUT NAFTY I GAZU - Sprawozdania z Badań nr 4527GU107, 4527GU207, 4525GU107 , 4526GU107, 4064A1 10, 4064A2 10 oraz 4064A3 10.

 • Austroflamm

  Logo_Austroflamm.jpg