WKŁADY KOMINKOWE Z PŁASZCZEM WODNYM

Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym

Wszystkie wkłady kominkowe z płaszczem wodnym wykonane są z wysokiej jakości stali kotłowej. Kominki przystosowane zostały do pracy w grzewczych układach otwartych oraz zamkniętych. Wkłady wodne dostępne są w wersjach narożnikowych (narożnych), na ścianę prostą, z frontem pryzmatycznym oraz półokrągłym. Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym są w s...

Wszystkie wkłady kominkowe z płaszczem wodnym wykonane są z wysokiej jakości stali kotłowej. Kominki przystosowane zostały do pracy w grzewczych układach otwartych oraz zamkniętych. Wkłady wodne dostępne są w wersjach narożnikowych (narożnych), na ścianę prostą, z frontem pryzmatycznym oraz półokrągłym. Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym są w stanie nie tylko ogrzać mieszkanie czy też dom, ale także wodę użytkową w zasobniku. Kominki z płaszczem wodnym znajdujące się w naszej ofercie posiadają w każdym modelu klasyczne otwieranie drzwi tj. na bok. W sprzedaży posiadamy także wkłady kominkowe z otwieraniem drzwi do góry tzw. otwieraniem gilotynowym. Wszystkie kominki wodne posiadają komory spalania wyłożone płytami szamotowym wermikulitowymi lub thermottowymi. Oferujemy kominki wodne takich producentów jak Hajduk, Lechma, Byrski, Spartherm, Romotop, Kratki.pl.


Kominki z płaszczem wodnym oferowane przez firmę Kominki Rudny to wyłącznie produkty najwyższej jakości, jaką mogą zaoferować liderzy produkcyjni w branże urządzeń grzewczych. Salon (właściwie to dwa) firmy Kominki Rudny znajduje się na terenie Poznania. W każdym z nich znajdą Państwo rzetelną obsługę oraz gwarancję profesjonalnego doradztwa w kupnie i wyborze tak zaawansowanego technicznie produkty jakim są kominki z płaszczem wodnym. Wnętrze domu, który posiada w swoim wyposażeniu taki kominek, już od samego wejścia daje nam odczuć znaczną różnicę temperatury, zarówno otoczenia jak i emocji.

 

Kominki z płaszczem wodnym jakie posiadamy w sprzedaży to wynik doświadczonej pracy specjalistów zatrudnionych w siedzibach najbardziej prestiżowych marek oferujących tenże asortyment. Każda konstrukcja, jaką oferujemy naszym klientom, to wyrób odznaczający się zarówno ekonomiką pracy jak i wydajnością. Kominki z płaszczem wodnym firm, które posiadamy w ofercie są także szczegółowo dopracowane pod względem estetycznym – gwarantujemy, iż efekt, jaki wywołują, zdoła zadowolić nawet najbardziej wybrednego klienta. Nawet taki użytkownik po zakupie produktu z naszego asortymentu obejmującego kominki z płaszczem wodnym, szybko odkryje niewątpliwe zalety tego rozwiązania grzewczego.


Więcej
Jest 239 produktów.

Podkategorie

 • SPARTHERM

  Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym firmy Spartherm reprezentują najwyższy poziom bezpieczeństwa a jednocześnie oryginalny design i wizję ognia. Wodne wkłady kominkowe Spartherm produkowane oraz sprzedawane są w seriach Mini oraz Varia. Dostępne są modele narożne, tunelowe, kominki z szybą prostą oraz półokrągłą. Kominki Spartherm dostosowane są do budownictwa tradycyjnego oraz do budownictwa pasywne, co stanowi prawdziwy przełom w produkcji wodnych wkładów kominkowych. Wszystkie kominki z płaszczem wodnym Spartherm posiadają szamotowe komory spalania, system docisku drzwi oraz bezpośrednie doprowadzenie powietrza do komory spalania z zewnątrz budynku. Możecie Państwo wybierać pomiędzy kominkami wodnymi z tradycyjnym otwieraniem drzwi tzn. otwieraniem na bok lub otwieraniem drzwi do góry tzw. gilotynowym otwieraniem. Wkłady kominkowe posiadają także możliwość zastosowania bezramowej konstrukcji drzwi, co w niesamowity sposób zwiększa widok ognia w palenisku.  

 • HAJDUK

  Znalezione obrazy dla zapytania hajduk logo

 • BYRSKI

 • ROMOTOP

  Znalezione obrazy dla zapytania romotop logo

 • KRATKI

  Znalezione obrazy dla zapytania kratki logo

 • UNIFLAM

  Znalezione obrazy dla zapytania uniflam logo

 • BEF

  Znalezione obrazy dla zapytania bef logo

 • UNICO

  Wkład kominkowy z płaszczem wodnym to rozwiązanie odpowiednie dla osób chcących zmniejszyć swoje wydatki na ogrzewanie. Zastosowana w nich technologia płaszcza wodnego, wykorzystuje ciepło które daje nam kominek, podgrzewając wodę i przekierowując je na użytek centralnego ogrzewania. Z racji sezonowości okresu wykorzystywania kominka, wkłady kominkowe z płaszczem wodnym muszą współpracować z innym źródłem ciepła – jest to zresztą wymagane prawnie. Dlatego też na wkład kominkowy z płaszczem wodnym powinniśmy zdecydować się już przy fazie projektowania domu, lub przed generalnym remontem.
  W tym dziale znajdą Państwo naszą ofertę wkładów kominkowych z płaszczem wodnym. Polecamy szczególnie wkłady z serii Nemo – w których powietrze dostarczane jest przez specjalny system kanałów doprowadzających, oraz wkłady kominkowe z płaszczem wodnym z serii Neptun – klasyczne paleniska rusztowe, czyli takie w których powietrze dostarczane jest przez umieszczony w centralnej części kominka popielnik.
  Wkład z płaszczem wodnym pomoże w ekonomicznym dogrzaniu naszego domu. W odróżnieniu od klasycznych wkładów, generowane przez kominek ciepło nie ulatuje wraz z dymem, a wykorzystywane jest do wspomożenia pracy instalacji cieplnej. Z racji tego że niemalże cała powierzchnia otaczająca wkład to tzw. „płaszcz”, w pełni wykorzystuje się uzyskiwane przez kominek ciepło, nie tylko do ogrzania pokoju w którym się on znajduje, ale także wszystkich innych pomieszczeń. Przykładowo – w sezonie grzewczym, rozpalenie kominka na parę godzin potrafi zmniejszyć koszty ogrzewania domu gazem o około 30%. Wkłady tego rodzaju wymagają specjalnej instalacji i zazwyczaj kosztują więcej. Kiedy jednak planujemy projekt domu energooszczędnego, to wkład, wraz z panelami słonecznymi i nowoczesnym piecem CO, potrafią trwale zmniejszyć koszty ogrzewania domu.

 • ARYSTO

  Znalezione obrazy dla zapytania arysto logo

 • MCZ

  Znalezione obrazy dla zapytania mcz logo

  Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym renomowanej włoskiej firmy MCZ. Wkłady na pelet oraz drewno.

 • KOBOK

  Znalezione obrazy dla zapytania kobok logo

  Słowacki producent niezawodnych i wytrzymałych wkładów kominkowych na drewno.

  Gwarancja 7 lat na korpus oraz 2 lata na szamot i ruszt. Produkty firmy Kobok można stosować w domach z rekuperacją.

 • KAWMET

  Znalezione obrazy dla zapytania kawmet logo

  Odlewnia żeliwa i metali nieżelaznych KAW-MET zajmuje się produkcją odlewów od 1981 r. 
  Od początku istnienia działalność zakładu nastawiona była na produkcję żeliwnych urządzeń grzewczych, odlewów armatury przemysłowej, części maszyn i odlewów artystycznych. Od kilkunastu lat podstawą produkcji są żeliwne wkłady kominkowe, piece wolno stojące i piece uniwersalne.

  Odlewnia jest firmą o długoletniej tradycji rodzinnej, gdzie zdobyta w praktyce wiedza i doświadczenie przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Historia zakładu sięga jeszcze roku 1981, kiedy to  w miejscowości Wapowce koło Przemyśla działalność w branży odlewniczej rozpoczął Stanisław Kawiński – ojciec obecnego właściciela Marka Kawińskiego.

  Wszystkie żeliwne wkłady kominkowe KAWMET przystosowane są do użytku ciągłego i posiadają niezbędne systemy pracy.

  Wkłady wykonane są z gatunkowego żeliwa szarego klasy EN-GJL-150 i EN-GJL-200, w zależności od stopnia kontaktu z ogniem. Dzięki zastosowaniu najbardziej nowoczesnych metod wykonania elementów żeliwnych, wysokiej jakości żeliwa o grubej ściance odlewu (w porównaniu z konkurencją) możemy zagwarantować bardzo wysoką trwałość i bezawaryjność naszych wkładów.

  Wszystkie nasze wyroby posiadają badania wykonane przez Jednostkę Notyfikowaną nr 1450 - INSTYTUT NAFTY I GAZU - Sprawozdania z Badań nr 4527GU107, 4527GU207, 4525GU107 , 4526GU107, 4064A1 10, 4064A2 10 oraz 4064A3 10.

 • AUSTROFLAMM

  Logo_Austroflamm.jpg

 • HOXTER

  Znalezione obrazy dla zapytania hoxter logo

  De­cy­du­jąc się na wkład ko­min­ko­wy z płasz­czem wod­nym podłą­czo­nym ze zbior­ni­kiem aku­mu­la­cyj­nym – bu­fo­rem ma­my wspa­nia­łą al­ter­na­ty­wę dla in­nych źró­deł ogrze­wa­nia. Wkła­dy ko­min­ko­we z płasz­czem wod­nym mo­gą ogrze­wać rów­no­mier­nie ca­ły dom. Dzię­ki prze­my­śla­nej kon­struk­cji i wie­dzy, w ja­ki spo­sób spa­la się drew­no, wkła­dy ko­min­ko­we Ho­xter są do­sko­na­ły­mi pa­le­ni­ska­mi. Żad­ne in­ne ogrze­wa­nie nie da­je ty­le przy­jem­no­ści co do­sko­na­łe wkła­dy ko­min­ko­we Ho­xter.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 239 elementów
 • 8 175,68 zł W magazynie

  Wkład kominkowy UNIFLAM W720 PRESTIGE z pojemnym płaszczem wodnym z wężownicą schładzającą, z bocznie otwieranymi drzwiczkami i prostą przejrzystą szybą, wykonany z najwyższej jakości stali i żeliwa. Pojemna komora spalania wyłożona szamotem, szyber do regulacji siły ciągu, posiada system czystej szyby, . Duża moc nominalna 15 kW.

  8 175,68 zł
  W magazynie
 • 6 980,62 zł W magazynie

  Kratki AMELIA PW 24. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym przystosowany do intensywnego palenia wykonany z najwyższej jakości żeliwa i stali wycinanej laserowo, spawy wykonane w osłonie gazów szlachetnych. Opalany sezonowym drewnem liściastym o niskiej wilgotnści o długości polan max. 50 cm, posiada system czystej szyby. Moc nominalna 24 kW pozwoli na...

  6 980,62 zł
  W magazynie
 • 6 980,62 zł W magazynie

  Kratki AMELIA PW 24 DECO. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym przystosowany do intensywnego palenia wykonany z najwyższej jakości żeliwa i stali wycinanej laserowo, spawy wykonane w osłonie gazów szlachetnych. Opalany sezonowym drewnem liściastym o niskiej wilgotnści o długości polan max. 50 cm, posiada system czystej szyby. Moc nominalna 24 kW pozwoli na...

  6 980,62 zł
  W magazynie
 • 9 105,16 zł W magazynie

  Kratki AMELIA PW 24 gilotyna. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym przystosowany do intensywnego palenia wykonany z najwyższej jakości żeliwa i stali wycinanej laserowo, spawy wykonane w osłonie gazów szlachetnych. Drzwiczki z podwójnym systemem otwierania drzwi Gilotyna do góry i na bok., posiada system czystej szyby. Moc nominalna 24 kW pozwoli na sprawne...

  9 105,16 zł
  W magazynie
 • 8 577,32 zł W magazynie

  Kratki AMELIA PW 24 lewy. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym przystosowany do intensywnego palenia wykonany z najwyższej jakości żeliwa i stali wycinanej laserowo, spawy wykonane w osłonie gazów szlachetnych. Opalany sezonowym drewnem liściastym o niskiej wilgotnści o długości polan max. 50 cm, posiada system czystej szyby. Moc nominalna 24 kW pozwoli na...

  8 577,32 zł
  W magazynie
 • 10 860,21 zł W magazynie

  Kratki AMELIA PW 24 lewy BS. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym przystosowany do intensywnego palenia wykonany z najwyższej jakości żeliwa i stali wycinanej laserowo, spawy wykonane w osłonie gazów szlachetnych. Opalany sezonowym drewnem liściastym o niskiej wilgotnści o długości polan max. 50 cm, posiada system czystej szyby. Moc nominalna 24 kW pozwoli...

  10 860,21 zł
  W magazynie
 • 8 762,06 zł W magazynie

  Kratki AMELIA PW 24 panoramiczny. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym przystosowany do intensywnego palenia wykonany z najwyższej jakości żeliwa i stali wycinanej laserowo, spawy wykonane w osłonie gazów szlachetnych. Opalany sezonowym drewnem liściastym o niskiej wilgotnści o długości polan max. 50 cm, posiada system czystej szyby. Moc nominalna 24 kW...

  8 762,06 zł
  W magazynie
 • 8 577,32 zł W magazynie

  Kratki AMELIA PW 24 prawy. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym przystosowany do intensywnego palenia wykonany z najwyższej jakości żeliwa i stali wycinanej laserowo, spawy wykonane w osłonie gazów szlachetnych. Opalany sezonowym drewnem liściastym o niskiej wilgotnści o długości polan max. 50 cm, posiada system czystej szyby. Moc nominalna 24 kW pozwoli na...

  8 577,32 zł
  W magazynie
 • 10 860,21 zł W magazynie

  Kratki AMELIA PW 24 prawy BS. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym przystosowany do intensywnego palenia wykonany z najwyższej jakości żeliwa i stali wycinanej laserowo, spawy wykonane w osłonie gazów szlachetnych. Opalany sezonowym drewnem liściastym o niskiej wilgotnści o długości polan max. 50 cm, posiada system czystej szyby. Moc nominalna 24 kW pozwoli...

  10 860,21 zł
  W magazynie
 • 7 614,02 zł W magazynie

  Kratki AMELIA PW 24 pryzmatyczny. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym przystosowany do intensywnego palenia wykonany z najwyższej jakości żeliwa i stali wycinanej laserowo, spawy wykonane w osłonie gazów szlachetnych. Opalany sezonowym drewnem liściastym o niskiej wilgotnści o długości polan max. 50 cm, posiada system czystej szyby. Moc nominalna 24 kW...

  7 614,02 zł
  W magazynie
 • 7 363,30 zł W magazynie

  Kratki AMELIA PW 30. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym przystosowany do intensywnego palenia wykonany z najwyższej jakości żeliwa i stali wycinanej laserowo, spawy wykonane w osłonie gazów szlachetnych. Opalany sezonowym drewnem liściastym o niskiej wilgotnści o długości polan max. 50 cm, posiada system czystej szyby. Moc nominalna 28 kW pozwoli na...

  7 363,30 zł
  W magazynie
 • 7 363,30 zł W magazynie

  Kratki AMELIA PW 30 DECO. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym przystosowany do intensywnego palenia wykonany z najwyższej jakości żeliwa i stali wycinanej laserowo, spawy wykonane w osłonie gazów szlachetnych. Opalany sezonowym drewnem liściastym o niskiej wilgotnści o długości polan max. 50 cm, posiada system czystej szyby. Moc nominalna 28 kW pozwoli na...

  7 363,30 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 239 elementów