Kategorie

O nas - Kominki Rudny

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONA FIRMA W WIELKOPOLSCE. SPRAWDŹ TO!

Jesteśmy firmą rodzinną. Początek historii firmy datowany jest na rok 1965, kiedy to mój Tata rozpoczął naukę zawodu w rzemiośle zduńskim, którą zakończył zaliczeniem egzaminu mistrzowskiego. Dziś to już ponad 48 lat doświadczeń w branży... Rocznie ok. 200-250 indywidualnych realizacji.

CO OFERUJEMY?

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie budowy kominków, kominków kaflowych, pieców kaflowych, kominków z płaszczem wodnym, tzw. kominków otwartych, kotlin kuchennych, grillów, wędzarni, pieców chlebowych itp. Praktycznie we wszystkich technologiach i prawie każdego rodzaju materiału, począwszy od projektu poprzez realizację.

Oferujemy sprzedaż wkładów kominkowych oraz pieców wolnostojących - jako autoryzowany dystrybutor wiodących marek.
Na terenie Poznania i okolic transport GRATIS! 

Świadczymy także usługi serwisowe w zakresie wymiany szyb kominkowych, uszczelek itp.

GDZIE DZIAŁAMY?

Teren priorytetowy naszych prac to Poznań jak i całe województwo Wielkopolskie, ale wykonywaliśmy już niejednokrotnie kominki poza granicami naszego kraju, więc jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Na terenie Poznania i okolic przyjeżdżamy do klienta na pierwszą niezobowiązującą rozmowę dotyczącą kominka gratis.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Naszą firmę cechuje profesjonalne podejście do tematu budowy kominków. Doradzamy w zakresie przygotowania miejsca do montażu. Pomagamy przy wyborze paleniska z uwzględnieniem funkcji jaką kominek ma pełnić. Montujemy systemy grzewcze na bazie kominka.

Cały czas dążymy do utrzymywania wysokiej jakości usług, inwestując w szkolenia i nowoczesny park maszynowy. Od ponad dwóch lat pomagamy przy wyborze kamienia naturalnego i oferujemy konkurencyjne ceny dzięki własnemu zakładowi kamieniarskiemu i specjalistom w nim pracującym ( jesteśmy jego współwłaścicielem IMAGO SC ul. Św. Michała 40-46 www.granity.poznan.pl )

Zapraszamy do naszych salonów kominkowych, gdzie mogą państwo zobaczyć różne modele wkładów kominkowych oraz nasze realizacje!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

KOMINKI – NASZĄ PASJĄ...

Zapraszamy

Arkadiusz Rudny

DANE REJESTROWE FIRMY:

Adam Rudny Zakład Zduński z siedzibą w Murowanej Goślinie (62-095), Boduszewo 11,
NIP: 7771855223,
REGON; 631144791,
wpisany Centralnej Ewidencji i Informacji  o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki