Flamen

Flamen

FLAMEN, s.r.o. to czeski producent wkładów kominkowych powietrznych, wodnych i akumulacyjnych oraz dekoracyjnych kominków ogrodowych.

Jakość produktów FLAMEN oparta jest na długoletnim doświadczeniu pracowników w zakresie rozwoju, produkcji i dystrybucji. Niektórzy nasi pracownicy kluczowi pracują w niniejszej branży od ponad 20 lat i bardzo dob...

FLAMEN, s.r.o. to czeski producent wkładów kominkowych powietrznych, wodnych i akumulacyjnych oraz dekoracyjnych kominków ogrodowych.

Jakość produktów FLAMEN oparta jest na długoletnim doświadczeniu pracowników w zakresie rozwoju, produkcji i dystrybucji. Niektórzy nasi pracownicy kluczowi pracują w niniejszej branży od ponad 20 lat i bardzo dobrze znają wszelkie potrzeby oraz wymagania klientów.
Najważniejszymi elementami są zawsze jakość, design i komfort użytkowania. Zwracamy dużą uwagę na wszystkie te aspekty i dbamy, aby nasze produkty posiadały następujące parametry:

Jakość – części ruchome charakteryzujące się łatwą obsługą i trwałością, wysoka jakość wykonania bez żadnych niestabilnych elementów itd.

Design – wkłady kominkowe z szybą posiadającą nadruk dekoracyjny, wybór z kilku typów ramek, włącznie z ramkami nierdzewnymi

Komfort – łatwe otwieranie drzwiczek, sterowanie dopływem powietrza, niskie zużycie drewna i mniejsza częstotliwość dokładania paliwa.

Ekologia i normy - nasze podejście do środowiska naturalnego oraz sprawności i efektywności wkładów potwierdzają certyfikaty wkładów kominkowe FLAMEN. Kominki spełniają nie tylko podstawową normę europejską EN 13229/A2, ale również rygorystyczne przepisy o standardach emisyjnych norm austriackich (15a-BVG) i niemieckich (BImSchV Stufe II).

Wyjątkowość kominków FLAMEN polega na ich unikalnym i bardzo skutecznym systemie spalania FLAMclean: perfekcyjnie dopracowany system dystrybucji powietrza w komorze spalania oraz zestaw deflektorów wpływających na idealne spalanie, wysoką sprawność wkładu kominkowego i przede wszystkim czystą szybę wkładu, która nie zanieczyszcza się w trakcie eksploatacji.

Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Wkłady kominkowe z...

    Wkłady kominkowe renomowanej firmy FLAMEN z frontową płaską szybą.

  • Wkłady kominkowe z...

    Wkłady kominkowe renomowanej firmy FLAMEN z lewym, prawym oraz obu stronnie bocznym przeszkleniem z lub bez szprosa.