Wkłady biokominkowe Ruby Fires

Wkłady biokominkowe ruby fires

Znalezione obrazy dla zapytania ruby fires logo

Wkłady biokominkowe, tak jak wszystkie produkty firmy RubyFires są precyzyjnie wykonane z najlepszych materiałów dzięki czemu charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Wyposażone są w specjalne ceramiczne biopalenisko, które zapewnia bezpieczeństwo oraz równomierne spalanie bioetanolu. Dzięki możliwości stworzenia indywidualnej zabudowy do wk...

Znalezione obrazy dla zapytania ruby fires logo

Wkłady biokominkowe, tak jak wszystkie produkty firmy RubyFires są precyzyjnie wykonane z najlepszych materiałów dzięki czemu charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Wyposażone są w specjalne ceramiczne biopalenisko, które zapewnia bezpieczeństwo oraz równomierne spalanie bioetanolu. Dzięki możliwości stworzenia indywidualnej zabudowy do wkładów biokominkowych w dużym stopniu odzwierciedlają one tradycyjne kominki.

Więcej
Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 2 990,00 zł W magazynie

  Wkład biokominkowy mały firmy RubyFires  dedykowany jest do indywidualnej zabudowy. Obudowa wkładu wykonana jest ze stali lakierowanej proszkowo żaroodporną farbą na kolor czarny i dodatkowo zabezpieczony jest izolacją termiczną. Wkład wyposażony jest w biopalenisko RubyFires |4120B| o pojemności 1,5 litra.

  2 990,00 zł
  W magazynie
 • 2 879,00 zł W magazynie

  Wkład biokominkowy duży RubyFires dedykowany jest do indywidualnej zabudowy. Obudowa wkładu wykonana jest ze stali lakierowanej proszkowo żaroodporną farbą na kolor czarny i dodatkowo zabezpieczony jest izolacją termiczną. Wkład wyposażony jest w biopalenisko RubyFires |5820B| o pojemności 2 litrów.

  2 879,00 zł
  W magazynie
 • 4 449,00 zł W magazynie

  Wkład RubyFires z efektem muru dedykowany jest do indywidualnej zabudowy. Obudowa wkładu wykonana jest ze stali lakierowanej proszkowo żaroodporną farbą na kolor czarny, we wnętrzu umieszczone są płyty wykonane z mieszanki ceramicznej imitujące wygląd muru, dodatkowo wkład zabezpieczony jest izolacją termiczną. Wkład wyposażony jest w biopalenisko...

  4 449,00 zł
  W magazynie
 • 6 890,00 zł W magazynie

  Wkład biokominkowy RubyFires Ambiance dedykowany jest do indywidualnej zabudowy. Obudowa wkładu wykonana jest ze stali lakierowanej proszkowo żaroodporną farbą na kolor czarny i dodatkowo zabezpieczony jest izolacją termiczną. Wkład wyposażony jest w biopalenisko RubyFires |8014LS| o pojemności 2 litrów.

  6 890,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów