Romotop

Romotop

Znalezione obrazy dla zapytania romotop logo

Powietrzne wkłady kominkowe Romotop  wyposażone zostały w innowacyjny system spalania wtórnego EEEC (Economy, Ecology, Emission Control) umożliwiający osiąganie przez Kominki Romotop bardzo wysokiej sprawności grzewczej tj. ponad 85%. Wkłady kominkowe Romotop wyposażone są także w centralny dolot powietrza z zewnątrz do komory spalania. Komink...

Znalezione obrazy dla zapytania romotop logo

Powietrzne wkłady kominkowe Romotop  wyposażone zostały w innowacyjny system spalania wtórnego EEEC (Economy, Ecology, Emission Control) umożliwiający osiąganie przez Kominki Romotop bardzo wysokiej sprawności grzewczej tj. ponad 85%. Wkłady kominkowe Romotop wyposażone są także w centralny dolot powietrza z zewnątrz do komory spalania. Kominki tego producenta zostały także dostosowane do pracy w systemie rozprowadzenia gorącego powietrza na inne pomieszczenia. W kominkach Romotop można wykorzystywać także pełną automatykę regulującą proces spalania. Oferta na powietrzne wkłady kominkowe Romotop obejmuje produkty z otwieraniem bocznym drzwi oraz otwieranie do góry tj. otwieranie gilotynowe. Poza sposobem otwierania drzwi wkładów oferta Romotop przewiduje także wybór pomiędzy kominkami z szybą prostą, narożnikową oraz półokrągłą. Wybrane wkłady kominkowe są przystosowane także do montażu przy wylocie spalin pierścieni kumulujących ciepło tzw. pierścienie Ortner. Wszystke wkłady kominkowe Romotop objęte są 2 letnią gwarancją, a w przypadku montażu wkładu przez autoryzowanego przedstawiciela gwarancja jest przedłużana do 7 lat.

 

Mając na uwadze stale zmieniające się warunki na rynku urządzeń grzewczych, kominki ROMOTOP wyszły naprzeciw oczekiwaniom klientów. W dobie nieustannych podwyżek cen energii (w tym tej, jaką potrzebujemy by ogrzać zimą swój dom) wkłady kominkowe ROMOTOP idealnie wpasowały się, kusząc swoją realną ekonomika w przypadku kosztów eksploatacji.

Zarówno marka jak i doświadoczona już kadra pracownicza tej firmy, od 1992 roku nieprzerwanie dokłada starań by kominki ROMOTOP rozwijały się we właściwym kierunku.

Wkłady kominkowe ROMOTOP, można by powiedzieć, posiadają w sobie funkcję nie tylko zapewniającą ciepło domownikom, w których domu się znajdują, ale także rodzinną atmosferę i niepowtarzalny klimat jak otacza zwykle użytkowników kominków tej marki. Spalając w sobie jedynie drewno oraz brykiet drzewny, kominki ROMOTOP zaliczają się do grupy urządzeń grzewczych, pod wielce nobilitacyjnym sztandarem ekologicznych rozwiązań przemysłowych.

Wydajność jaką posiadają wkłady kominkowe ROMOTOP również stoi na wysokim poziomie. Tak samo ma się również strona estetyczna produktów tegoż producenta. Macie Państwo okazję dać swojemu domowi wspaniały ogień – warto skorzystać z sytuacji. Od zawsze przecież ciepło domowego ogniska zbliżało do siebie przebywających w jego blasku ludzi. Od zawsze ogień był ważny dla człowieka.

Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie