Brunner

Brunner

Kominki Brunner

Firma Brunner to zakorzenione w tradycji rodzinne przedsiębiorstwo, które ma swą siedzibę w regionie Niederbayern na austriacko-bawarskim pograniczu. BRUNNER to ludzie - najczęściej zabawni i przyjaźnie nastawieni do życia, ale jedno traktujący bardzo poważnie: szczerzy i dumni z firmy. Tradycyjne wartości i najnowocześniejsza technika idą w p...

Kominki Brunner

Firma Brunner to zakorzenione w tradycji rodzinne przedsiębiorstwo, które ma swą siedzibę w regionie Niederbayern na austriacko-bawarskim pograniczu. BRUNNER to ludzie - najczęściej zabawni i przyjaźnie nastawieni do życia, ale jedno traktujący bardzo poważnie: szczerzy i dumni z firmy. Tradycyjne wartości i najnowocześniejsza technika idą w parze. W tej atmosferze powstają produkty, które pod względem jakości i rozwiązań technicznych nie mają sobie równych.

Brunner jest od ponad 25 lat liderem na rynku europejskim w produkcji wkładów grzewczych do kominków i pieców kaflowych. Opracowane przez firmę produkty w proponowanych rozwiązaniach cechuje dbałość o środowisko naturalne, ekonomia ale również dążenie do doskonałości i najwyższej efektywności we wszystkich oferowanych technikach grzewczych. Urządzenia dostarczają ciepło w sposób oszczędny ,komfortowy oraz zgodny z zapotrzebowaniem. Decydując się na wkład kominkowy, wkład do pieca kaflowego lub kocioł grzewczy firmy Brunner, bardzo łatwo stwierdzić, że są one warte swojej ceny! Zakupione przez Państwa urządzenia zostały wykonany w całości przez doświadczonych fachowców.

Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Wkłady kominkowe z...

  Wkłady kominkowe renomowanej firmy BRUNNER z frontową płaską szybą.

  W dziale tym znajdziesz wkłady kominkowe z płaską szybą z drzwiczkami uchylnymi oraz podnoszonymi do góry.

 • Wkłady kominkowe z...

  Wkłady kominkowe renomowanej firmy BEUNNER z lewym, prawym oraz obu stronnie bocznym przeszkleniem bez szprosa.

 • Wkłady kominkowe z...

  Wkłady kominkowe renomowanej firmy BRUNNER z frontową zaokrągloną lub pryzmatyczną szybą.

  W dziale tym znajdziesz wkłady kominkowe z zaokrągloną lub pryzmatyczną szybą z drzwiczkami uchylnymi oraz podnoszonymi do góry.

 • Wkłady kominkowe vis a...

  Wkłady kominkowe renomowanej firmy BRUNNER z podwójnym przeszkleniem vis a vis (tunel).

  W dziale tym znajdziesz wkłady kominkowe z płaską, boczną oraz trójstronną szybą z drzwiczkami uchylnymi oraz podnoszonymi do góry.

 • Wkłady kominkowe z...


  Wkłady kominkowe
  renomowanej firmy BRUNNER z drzwiczkami do załadunku drewna.

  W dziale tym znajdziesz wkłady kominkowe z płaską szybą z drzwiczkami uchylnymi wraz z osobnymi drzwiczkami do załadunku drewna umieszczone z lewej, prawej lub z tyłu wkładu kominkowego.

 • Wkłady kominkowe -...


  Kraj potrzebuje nowych pieców: seria HKD firmy BRUNNER to nowoczesna forma tradycyjnego pieca kaflowego. HKD to samodzielny i funkcjonalny element wyposażenia wnętrz, który dobrze wpisuje się w aktualne trendy. Ciekawe formy projektowane i wykonane przez rzemieślnika nadają mu indywidualny charakter. Wkłady firmy BRUNNER są dostępne z wieloma różnymi formatami drzwi. Pozwala to realizować oryginalne, nietypowe piece kaflowe.

 • KOMINEK KUCHENNY OTWARTY

  Indywidualny wariant: kominek kuchenny Urfeuer. W takim kominku można tak jak dawno temu przyrządzać potrawy na ogniu. Oś rożna ma optymalną pozycję względem ognia, dzięki czemu pieczeń zawsze się udaje. Okap jest już zintegrowany z kominkiem: zapachy są odprowadzane wraz z dymem przez komin. Kominek jest przewidziany do montażu we wnęce ponad blatem roboczym. W takim usytuowaniu kominek Urfeuer dodaje nowoczesnej kuchni odrobinę przytulności i blasku.